Gui Fotball - på vei mot å bli en kvalitetsklubb
Velkommen til hjemmesiden til fotballgruppa i Gui Sportsklubb. Gui Sportsklubb er resultatet av sammenslåingen av Heggedal Idrettslag og Vollen Ungdomslag, der fotballgruppa er den største gruppa i det nye idrettslaget. Vi har blitt større og sterke - sammen!
Gui Sportsklubb er en breddeklubb, med formål om å beholde flest mulig lengst mulig. Vi er stolt av den innsatsen som legges ned for å skape et godt tilbud for våre spillere og som bidrag til et aktivt lokalsamfunn i våre to bygder. Fotballgruppa er drevet av foreldre og har ansatt en sportslig leder, trenerkoordinator og har lønnede trenere på de eldste lagene. Vi satser på å ha et godt og bredt sportslig tilbud også fremover, og formaliserer vår satsning gjennom arbeidet med å bli en kvalitetsklubb gjennom Norges Fotball Forbund (NFF).
Kommende kamper
Se alle-
06 januar 2024 - 11:30Ski 1 Futsal (H) vs. (B) Gui 100
-
06 januar 2024 - 12:30Vestre Aker BLÅ (H) vs. (B) Gui 100
-
06 januar 2024 - 15:30Vålerenga 2 (H) vs. (B) Gui Heggedal00
-
06 januar 2024 - 16:30Skeid Tiger (H) vs. (B) Gui Heggedal00
-
07 januar 2024 - 15:10Årvoll (H) vs. (B) Gui10
-
07 januar 2024 - 15:30Skeid (H) vs. (B) Gui36
-
07 januar 2024 - 16:20Bækkelaget (H) vs. (B) Gui61
-
07 januar 2024 - 17:30Gui (H) vs. (B) Årvoll35
-
13 januar 2024 - 16:00Rustad Abildsø SK 1 (H) vs. (B) Gui 100
-
13 januar 2024 - 17:00Holmlia Hvit (H) vs. (B) Gui 100
-
14 januar 2024 - 16:30Gui (H) vs. (B) Årvoll01
-
14 januar 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Sagene08
-
21 januar 2024 - 10:30Romsås (H) vs. (B) Gui63
-
21 januar 2024 - 11:40Vestre Aker (H) vs. (B) Gui60
-
27 januar 2024 - 10:30Bækkelaget (H) vs. (B) Gui05
-
27 januar 2024 - 12:30Gui (H) vs. (B) Sagene39
-
03 februar 2024 - 10:30Gui 1 (H) vs. (B) Furuset Blå00
-
03 februar 2024 - 11:30Gui 1 (H) vs. (B) Bøler 100
-
03 februar 2024 - 12:30Gui Heggedal (H) vs. (B) KFUM 200
-
03 februar 2024 - 13:00Gui Heggedal (H) vs. (B) Lyn Berg00
-
03 februar 2024 - 16:30Gui 1 (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
03 februar 2024 - 17:00Gui 1 (H) vs. (B) Ready 100
-
11 februar 2024 - 16:55Gui (H) vs. (B) Fortuna13
-
11 februar 2024 - 18:05Gui (H) vs. (B) Høvik00
-
11 februar 2024 - 18:05Gui (H) vs. (B) Årvoll111
-
25 februar 2024 - 10:30Gui (H) vs. (B) Lambertseter16
-
25 februar 2024 - 15:30Gamle Oslo (H) vs. (B) Gui32
-
02 mars 2024 - 14:30Årvoll -2 (H) vs. (B) Gui 100
-
02 mars 2024 - 15:30Gui 1 (H) vs. (B) Sterling 100
-
03 mars 2024 - 12:30Rustad Abildsø SK RASK 1 (H) vs. (B) Gui 100
-
03 mars 2024 - 13:30Årvoll 1 (H) vs. (B) Gui 100
-
03 mars 2024 - 16:30Jutul Grønn (H) vs. (B) Gui Heggedal00
-
03 mars 2024 - 17:30Manglerud Star Grønn (H) vs. (B) Gui Heggedal00
-
10 mars 2024 - 15:30Gui (H) vs. (B) Vestre Aker 210
-
06 april 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Heming00
-
08 april 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) BVH Gul00
-
08 april 2024 - 20:15Fossum (H) vs. (B) Gui 300
-
08 april 2024 - 20:15Øvrevoll Hosle 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
09 april 2024 - 20:30Dikemark (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
10 april 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 200
-
10 april 2024 - 19:00Billingstad Blå (H) vs. (B) Gui Blå00
-
10 april 2024 - 19:15Lyn (H) vs. (B) Gui00
-
10 april 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Kjelsås 300
-
11 april 2024 - 18:55Snarøya (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
11 april 2024 - 20:15Bærum (H) vs. (B) Gui 200
-
11 april 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) BVH 300
-
11 april 2024 - 20:15Vålerenga (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
13 april 2024 - 10:00Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
13 april 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Hasle-Løren00
-
14 april 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui00
-
14 april 2024 - 18:30Haugerud (H) vs. (B) Gui00
-
15 april 2024 - 18:30Høvik 2 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
15 april 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Grav 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
15 april 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Holmen Svart00
-
15 april 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 400
-
15 april 2024 - 19:10Billingstad Blueboys (H) vs. (B) Gui 100
-
15 april 2024 - 19:10Hvalstad LionsHvit (H) vs. (B) Gui 300
-
15 april 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 200
-
15 april 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Nesøya Rød00
-
15 april 2024 - 20:20Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Kolbotn 300
-
16 april 2024 - 17:30Øvrevoll Hosle Grav 1 (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
16 april 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 400
-
16 april 2024 - 18:00Haslum 9 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
16 april 2024 - 18:00Gui Hvit (H) vs. (B) Dikemark Haukene00
-
16 april 2024 - 18:30Asker SKK 2 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
16 april 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Bærum Blh00
-
16 april 2024 - 19:00Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Gul00
-
16 april 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Røa 200
-
17 april 2024 - 18:55Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Mix00
-
17 april 2024 - 18:55Gui Hvit (H) vs. (B) Ready 300
-
17 april 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Frisk Asker 300
-
17 april 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Jar 200
-
17 april 2024 - 19:10Asker SKK Drengsrud2 (H) vs. (B) Gui 200
-
17 april 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Haslum 400
-
17 april 2024 - 19:10Jardar 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
17 april 2024 - 19:10Lommedalen Gul (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
17 april 2024 - 19:10Ready 1 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
17 april 2024 - 20:15Gui/ASKK (H) vs. (B) Høvik00
-
17 april 2024 - 20:15Jusstudentenes (H) vs. (B) Gui00
-
18 april 2024 - 17:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Holmen Grønn00
-
18 april 2024 - 17:30Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Snarøya Blå00
-
18 april 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 200
-
18 april 2024 - 18:00Jutul g.2017 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
18 april 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Nesøya Blå00
-
18 april 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
18 april 2024 - 18:30Gui 2 (H) vs. (B) Ready 300
-
18 april 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Asker SKK 300
-
18 april 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Hvalstad Løvene00
-
18 april 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) Hvalstad Gaupene00
-
18 april 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) BVH 200
-
18 april 2024 - 20:15Røa 2 (H) vs. (B) Gui 300
-
18 april 2024 - 20:15Gui/ASKK (H) vs. (B) Lommedalen/BVH00
-
20 april 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Oppsal00
-
20 april 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Vålerenga 200
-
21 april 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Frigg00
-
22 april 2024 - 18:55Ullern 5 (H) vs. (B) Gui 300
-
22 april 2024 - 18:55Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
22 april 2024 - 19:00Asker SKK 4 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
22 april 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Asker SKK 400
-
22 april 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) BVH Levre blå00
-
22 april 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 300
-
22 april 2024 - 19:15Sagene 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
23 april 2024 - 17:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 100
-
23 april 2024 - 18:00BVH Levre 1 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
23 april 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Stabæk 600
-
23 april 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Hvalstad Havfruene00
-
23 april 2024 - 18:00Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
23 april 2024 - 18:10Billingstad Bobcats (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
23 april 2024 - 18:20Høvik Lyn (H) vs. (B) Gui Rød00
-
23 april 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Asker SKK 100
-
23 april 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Lommedalen Jaguars00
-
23 april 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Grav 5 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
23 april 2024 - 18:55Holmen 3 (H) vs. (B) Gui 200
-
23 april 2024 - 19:00Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Stabæk 300
-
23 april 2024 - 19:10Frisk Asker 5 (H) vs. (B) Gui 400
-
23 april 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Fossum00
-
24 april 2024 - 17:30Høvik Rød (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
24 april 2024 - 18:55Gui (H) vs. (B) KFUM00
-
24 april 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Høvik Piraja00
-
24 april 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Fossum Wildcats00
-
24 april 2024 - 19:10Asker SKK Eagles (H) vs. (B) Gui 100
-
24 april 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Stabæk 100
-
24 april 2024 - 19:10Asker SKK Rød (H) vs. (B) Gui Blå00
-
24 april 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Dikemark Stjerner00
-
24 april 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Frigg 200
-
25 april 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Holmen Blå00
-
25 april 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Haslum 400
-
25 april 2024 - 18:00Snarøya Svart (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
25 april 2024 - 18:00Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui 100
-
25 april 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Stabæk 500
-
25 april 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Asker SKK 300
-
25 april 2024 - 18:30Dikemark Happy Feet (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
25 april 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Lyn Akademi X00
-
25 april 2024 - 18:55Haslum (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
25 april 2024 - 19:00Snarøya Rød (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
25 april 2024 - 19:10Billingstad Tigers (H) vs. (B) Gui Blå00
-
25 april 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Stabæk 300
-
25 april 2024 - 20:15Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
25 april 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Sagene 200
-
25 april 2024 - 20:15Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
27 april 2024 - 15:00Kjelsås (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
27 april 2024 - 15:00Gui (H) vs. (B) Holmen00
-
28 april 2024 - 18:30Grorud (H) vs. (B) Gui00
-
28 april 2024 - 18:30Kolbotn (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
29 april 2024 - 18:00Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
29 april 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Jutul Hvit00
-
29 april 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) BVH 300
-
29 april 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Asker SKK AIS00
-
29 april 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Lommedalen Rød00
-
29 april 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Billingstad Ballerinas00
-
29 april 2024 - 20:20Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Stabæk00
-
30 april 2024 - 17:30Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 200
-
30 april 2024 - 18:00Høvik Blå (H) vs. (B) Gui 200
-
30 april 2024 - 18:00Gui Blå 2 (H) vs. (B) BVH HB 100
-
30 april 2024 - 18:00Snarøya Oransje (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
30 april 2024 - 18:00Asker SKK Dragons (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
30 april 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 100
-
30 april 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
30 april 2024 - 19:00Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui Rød00
-
30 april 2024 - 19:00Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui 200
-
30 april 2024 - 20:30Nesøya (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
30 april 2024 - 20:30Haslum (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
01 mai 2024 - 15:00Gui (H) vs. (B) Asker00
-
01 mai 2024 - 18:55Gui 1 (H) vs. (B) Lommedalen Blå00
-
01 mai 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 200
-
01 mai 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Lommedalen Rangers00
-
01 mai 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
01 mai 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Haslum 500
-
01 mai 2024 - 19:10Asker SKK Blå (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
01 mai 2024 - 19:10Monolitten/Huk (H) vs. (B) Gui Blå00
-
01 mai 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Høvik Hvit00
-
01 mai 2024 - 20:15Holmen (H) vs. (B) Gui00
-
01 mai 2024 - 20:30Gui/ASKK (H) vs. (B) Holmen00
-
02 mai 2024 - 17:30Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Jardar 200
-
02 mai 2024 - 17:50Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
02 mai 2024 - 17:55BVH Rykkinn 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
02 mai 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Haslum 500
-
02 mai 2024 - 18:10Billingstad Bluetooth (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
02 mai 2024 - 18:20Gui/ASKK (H) vs. (B) Nesøya00
-
02 mai 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 100
-
02 mai 2024 - 18:30Dikemark Girl Power (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
02 mai 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Jutul Grønn00
-
02 mai 2024 - 19:00Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Gul00
-
02 mai 2024 - 19:00Frisk Asker 3 (H) vs. (B) Gui 100
-
02 mai 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) BVH PowerGirls00
-
02 mai 2024 - 19:10BVH BRykk Grøn (H) vs. (B) Gui Blå00
-
02 mai 2024 - 19:40Gui 2 (H) vs. (B) Jardar00
-
02 mai 2024 - 20:15Ullern 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
02 mai 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) Nordstrand00
-
04 mai 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Ready00
-
04 mai 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Gamle Oslo00
-
04 mai 2024 - 15:00Frisk Asker (H) vs. (B) Gui00
-
05 mai 2024 - 15:30Gui (H) vs. (B) Heming 200
-
05 mai 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) KFUM00
-
06 mai 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 100
-
06 mai 2024 - 20:15Haslum 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
06 mai 2024 - 20:15Ullern 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
07 mai 2024 - 19:00Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Holmen00
-
07 mai 2024 - 20:15Røa 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
07 mai 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle00
-
08 mai 2024 - 18:30BVH Bryn Blå (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
08 mai 2024 - 19:00Nesøya Blå (H) vs. (B) Gui Blå00
-
08 mai 2024 - 20:15Veitvet (H) vs. (B) Gui00
-
11 mai 2024 - 13:30Skeid (H) vs. (B) Gui00
-
11 mai 2024 - 15:00Langhus (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
12 mai 2024 - 18:30Vestre Aker (H) vs. (B) Gui00
-
12 mai 2024 - 20:15Oppsal (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
13 mai 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Nesøya Lions00
-
13 mai 2024 - 19:10Hvalstad LionsGrønn (H) vs. (B) Gui 100
-
13 mai 2024 - 20:15Heming 5 (H) vs. (B) Gui 300
-
13 mai 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Holmen 300
-
14 mai 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) BVH Levre 200
-
14 mai 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Snarøya Hvit00
-
14 mai 2024 - 18:00Jardar 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
14 mai 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Frisk Asker 200
-
14 mai 2024 - 18:00Stabæk 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
14 mai 2024 - 18:10Haslum 3 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
14 mai 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 100
-
14 mai 2024 - 19:00Holmen Gul (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
14 mai 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Snarøya Hvit00
-
14 mai 2024 - 19:00Bærum 3 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
14 mai 2024 - 19:05Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya Gul00
-
14 mai 2024 - 19:05Asker SKK Jansløkka (H) vs. (B) Gui 400
-
14 mai 2024 - 19:10Snarøya Hvit (H) vs. (B) Gui 300
-
14 mai 2024 - 19:10Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui 100
-
14 mai 2024 - 19:10Asker SKK Utvikling2 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
14 mai 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Stabæk 200
-
14 mai 2024 - 20:30Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
15 mai 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
15 mai 2024 - 18:00Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
15 mai 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Dikemark Fotball00
-
15 mai 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Stabæk 100
-
15 mai 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Asker SKK Jansløkka100
-
15 mai 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Billingstad Bluebirds00
-
15 mai 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) BVH Brykk Rød00
-
15 mai 2024 - 19:10Dikemark Løvinner (H) vs. (B) Gui Blå00
-
15 mai 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Holmen Hvit00
-
15 mai 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Brosundet00
-
16 mai 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) BVH HB 200
-
16 mai 2024 - 18:00Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
16 mai 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Bærum Blh00
-
16 mai 2024 - 18:10Lommedalen FC (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
16 mai 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Nesøya Tigers00
-
16 mai 2024 - 18:30Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
16 mai 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Høvik Storm00
-
16 mai 2024 - 19:00Snarøya Grønn (H) vs. (B) Gui 100
-
16 mai 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
16 mai 2024 - 19:10Haslum 3 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
16 mai 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Heming 400
-
16 mai 2024 - 20:15Holmen 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
16 mai 2024 - 20:15Stabæk (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
16 mai 2024 - 20:50Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui00
-
20 mai 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Frigg 300
-
21 mai 2024 - 17:00Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK United00
-
21 mai 2024 - 17:10Stabæk 7 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
21 mai 2024 - 17:55Høvik Gul (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
21 mai 2024 - 18:00Haslum 5 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
21 mai 2024 - 18:00BVH Sharks (H) vs. (B) Gui Rød00
-
21 mai 2024 - 18:00Dikemark Hvit (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
21 mai 2024 - 18:00Gui Hvit 1 (H) vs. (B) BVH Levre 300
-
21 mai 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
21 mai 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Asker SKK Stars00
-
21 mai 2024 - 18:00Gui 1 (H) vs. (B) Holmen Revene00
-
21 mai 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 200
-
21 mai 2024 - 18:00Asker SKK Bondi (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
21 mai 2024 - 19:00Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 300
-
21 mai 2024 - 19:10Haslum 1 (H) vs. (B) Gui 200
-
21 mai 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Frem-31 100
-
21 mai 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Haslum 300
-
21 mai 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle 6 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
21 mai 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Holmen Rød00
-
21 mai 2024 - 20:15Jardar 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
21 mai 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Snarøya00
-
22 mai 2024 - 18:00Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
22 mai 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Haslum 700
-
22 mai 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Snarøya Rød00
-
22 mai 2024 - 19:10Asker SKK Dragons (H) vs. (B) Gui 100
-
22 mai 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Nesøya Blå00
-
22 mai 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Jutul Grønn00
-
22 mai 2024 - 19:10Snarøya Hvit (H) vs. (B) Gui Blå00
-
22 mai 2024 - 20:15HSIL (H) vs. (B) Gui00
-
22 mai 2024 - 20:30Gui/ASKK (H) vs. (B) Oppsal00
-
23 mai 2024 - 17:30Gui Blå 4 (H) vs. (B) Asker SKK Blå00
-
23 mai 2024 - 18:00Asker SKK Hawks (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
23 mai 2024 - 18:00Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK Rød00
-
23 mai 2024 - 18:00Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
23 mai 2024 - 18:20Gui/ASKK (H) vs. (B) Dikemark00
-
23 mai 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Høvik Hvit00
-
23 mai 2024 - 19:00Asker SKK 6 (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
23 mai 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) BVH Levre 300
-
23 mai 2024 - 19:00Holmen Tigrene (H) vs. (B) Gui 200
-
23 mai 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Dikemark Blå00
-
23 mai 2024 - 19:40Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya00
-
23 mai 2024 - 20:15Snarøya 2 (H) vs. (B) Gui 300
-
23 mai 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) Monolitten IL00
-
24 mai 2024 - 18:30Jardar 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
24 mai 2024 - 20:15Jardar 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
25 mai 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) BVH00
-
25 mai 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Røa00
-
26 mai 2024 - 16:30Gui (H) vs. (B) Grüner00
-
26 mai 2024 - 18:45Gui (H) vs. (B) Holmen00
-
26 mai 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Nordstrand00
-
27 mai 2024 - 18:30Stabæk 4 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
27 mai 2024 - 18:30Holmen Lions (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
27 mai 2024 - 18:30Asker SKK 7 (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
27 mai 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) Fossum00
-
27 mai 2024 - 19:00Nesøya Rosa (H) vs. (B) Gui 100
-
27 mai 2024 - 19:10Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui 100
-
27 mai 2024 - 19:10Jardar 1 (H) vs. (B) Gui 300
-
27 mai 2024 - 19:10Snarøya Grønn (H) vs. (B) Gui 400
-
27 mai 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Lambertseter00
-
28 mai 2024 - 17:30Dikemark Rød (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
28 mai 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) BVH Rykkinn 100
-
28 mai 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Lommedalen H-Lions00
-
28 mai 2024 - 18:00Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Lommedalen Wolves00
-
28 mai 2024 - 18:10Stabæk 6 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
28 mai 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Nesøya Sharks00
-
28 mai 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Dikemark Hvit00
-
28 mai 2024 - 19:00Haslum (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
28 mai 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya 300
-
28 mai 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Dikemark00
-
29 mai 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Lommedalen Blue00
-
29 mai 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Asker SKK Utvikling00
-
29 mai 2024 - 19:00Asker SKK Jansløkka2 (H) vs. (B) Gui Gul00
-
29 mai 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Lommedalen Hvit00
-
29 mai 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Dikemark Delfiner00
-
29 mai 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 300
-
29 mai 2024 - 19:10Haslum 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
29 mai 2024 - 19:10Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
29 mai 2024 - 19:10Hvalstad Winners (H) vs. (B) Gui Blå00
-
29 mai 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Jardar 200
-
29 mai 2024 - 19:10BVH 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
29 mai 2024 - 20:15Jardar/Høvik (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
29 mai 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Bækkelaget00
-
29 mai 2024 - 20:30Lommedalen (H) vs. (B) Gui 200
-
30 mai 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Snarøya Grønn00
-
30 mai 2024 - 18:00Snarøya Rød (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
30 mai 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 300
-
30 mai 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Grav 2 (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
30 mai 2024 - 18:00Asker SKK Lynet Blå (H) vs. (B) Gui Blå00
-
30 mai 2024 - 18:00Gui Hvit (H) vs. (B) Billingstad Bobcats00
-
30 mai 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Asker SKK 200
-
30 mai 2024 - 19:00Snarøya (H) vs. (B) Gui00
-
30 mai 2024 - 19:05Gui 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 400
-
30 mai 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Lommedalen 200
-
30 mai 2024 - 20:15BVH/LIL (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
01 juni 2024 - 15:00Manglerud Star (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
01 juni 2024 - 15:00Snarøya (H) vs. (B) Gui00
-
01 juni 2024 - 15:00Frigg (H) vs. (B) Gui00
-
02 juni 2024 - 17:00Sagene (H) vs. (B) Gui00
-
02 juni 2024 - 20:15Lommedalen/BSK/BVH/ILJ (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
03 juni 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Haslum 500
-
03 juni 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) BVH Levre X00
-
03 juni 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Frisk Asker 200
-
03 juni 2024 - 19:15Nesøya (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
03 juni 2024 - 20:15Øvrevoll Hosle 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
04 juni 2024 - 18:00Haslum 2 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
04 juni 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Holmen Orange00
-
04 juni 2024 - 18:00Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Asker SKK Jansl gul00
-
04 juni 2024 - 18:00Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
04 juni 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Nesøya Lilla00
-
04 juni 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
04 juni 2024 - 18:10Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
04 juni 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Frisk Asker 200
-
04 juni 2024 - 19:00Nesøya Rød (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
04 juni 2024 - 19:00Haslum 1 (H) vs. (B) Gui Rød00
-
04 juni 2024 - 19:10Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
04 juni 2024 - 19:10BVH Rød (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
04 juni 2024 - 20:15Haslum 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
04 juni 2024 - 20:30BVH 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
04 juni 2024 - 20:30Røa 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
05 juni 2024 - 18:30Haslum 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
05 juni 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Frisk Asker 300
-
05 juni 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Hvalstad Atletico00
-
05 juni 2024 - 19:10Bærum Blh (H) vs. (B) Gui 100
-
05 juni 2024 - 19:10Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
05 juni 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Asker SKK Utvikling00
-
05 juni 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 200
-
05 juni 2024 - 19:20Gui Blå (H) vs. (B) Ullern Glitter X00
-
05 juni 2024 - 20:15Furuset (H) vs. (B) Gui00
-
06 juni 2024 - 17:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Haslum 300
-
06 juni 2024 - 18:00Holmen Gul (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
06 juni 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Grav 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
06 juni 2024 - 18:10Billingstad Mermaids (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
06 juni 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Billingstad Bluebears00
-
06 juni 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Høvik Lynet00
-
06 juni 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Asker SKK Wildcats00
-
06 juni 2024 - 18:55Grüner 2 (H) vs. (B) Gui 300
-
06 juni 2024 - 18:55Gui/ASKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 200
-
06 juni 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) Bærum Blh00
-
06 juni 2024 - 19:00BVH SuperGirls (H) vs. (B) Gui 200
-
06 juni 2024 - 19:10Høvik Blå (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
06 juni 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Haslum00
-
06 juni 2024 - 21:00Lille Tøyen (H) vs. (B) Gui00
-
08 juni 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Heming00
-
08 juni 2024 - 15:00Sagene (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
08 juni 2024 - 15:00Gui (H) vs. (B) Bærum00
-
09 juni 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Grei00
-
09 juni 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 200
-
10 juni 2024 - 18:30Holmen Blå (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
10 juni 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) Ullern 500
-
10 juni 2024 - 19:05Gui 2 (H) vs. (B) Lommedalen Grønn00
-
10 juni 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Dikemark Blues00
-
10 juni 2024 - 19:10Frisk Asker 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
10 juni 2024 - 19:10Stabæk 4 (H) vs. (B) Gui 400
-
10 juni 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Ready 300
-
11 juni 2024 - 17:10Haslum 9 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
11 juni 2024 - 18:00Hvalstad City (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
11 juni 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Stabæk 500
-
11 juni 2024 - 18:00Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Høvik Turbo00
-
11 juni 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Haslum 200
-
11 juni 2024 - 19:00Dikemark Blå (H) vs. (B) Gui Blå00
-
11 juni 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 100
-
11 juni 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Snarøya Rød00
-
11 juni 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Lyn 400
-
11 juni 2024 - 20:30Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Dikemark 200
-
11 juni 2024 - 20:30Fossum (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
12 juni 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Grav 2 (H) vs. (B) Gui Gul00
-
12 juni 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Fossum Firefoxes00
-
12 juni 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Holmen Rød00
-
12 juni 2024 - 19:10Holmen Sort (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
12 juni 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle Eikeli (H) vs. (B) Gui Blå00
-
12 juni 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle00
-
12 juni 2024 - 19:10Heming 1 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
12 juni 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Snarøya Blå00
-
12 juni 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Korsvoll00
-
12 juni 2024 - 20:30Gui/ASKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle00
-
13 juni 2024 - 17:30Gui Hvit (H) vs. (B) Lommedalen Helset00
-
13 juni 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Dikemark Grønn00
-
13 juni 2024 - 18:00Dikemark Blå (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
13 juni 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Hvalstad Gunners00
-
13 juni 2024 - 18:00Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Haslum 700
-
13 juni 2024 - 18:00Lommedalen Pocket (H) vs. (B) Gui Blå00
-
13 juni 2024 - 18:30Høvik 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
13 juni 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Jardar 300
-
13 juni 2024 - 19:00Asker SKK 4 (H) vs. (B) Gui 100
-
13 juni 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Asker SKK 200
-
13 juni 2024 - 19:40Gui 3 (H) vs. (B) Frigg 400
-
13 juni 2024 - 20:15Holmen 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
13 juni 2024 - 20:15Fossum (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
13 juni 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) KFUM00
-
14 juni 2024 - 19:10Høvik Svart (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
15 juni 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Stabæk00
-
15 juni 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Bøler00
-
15 juni 2024 - 15:00Jardar (H) vs. (B) Gui00
-
15 juni 2024 - 15:00Nordstrand (H) vs. (B) Gui00
-
16 juni 2024 - 18:30Frigg 2 (H) vs. (B) Gui00
-
16 juni 2024 - 20:15Holmen (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
17 juni 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Nesøya Gorillas00
-
17 juni 2024 - 19:00Haslum 4 (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
17 juni 2024 - 19:10Bærum Blh 2 (H) vs. (B) Gui 100
-
17 juni 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Lommedalen Gul00
-
17 juni 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Asker SKK Drengsrud100
-
17 juni 2024 - 19:40BVH 3 (H) vs. (B) Gui 300
-
17 juni 2024 - 20:15Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
18 juni 2024 - 17:00Asker SKK Jansl Rød (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
18 juni 2024 - 17:30Billingstad Blue Eagle (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
18 juni 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Frisk Asker 200
-
18 juni 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Lommedalen Rød00
-
18 juni 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Holmen United00
-
18 juni 2024 - 18:00Holmen Geopardene (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
18 juni 2024 - 18:30Høvik Sonic (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
18 juni 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
18 juni 2024 - 18:55Haslum 2 (H) vs. (B) Gui 100
-
18 juni 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) BVH Levre 200
-
18 juni 2024 - 19:10Bærum Evje (H) vs. (B) Gui 200
-
18 juni 2024 - 20:30Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
18 juni 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Haslum00
-
19 juni 2024 - 18:00Holmen Tigers (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
19 juni 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 200
-
19 juni 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Haslum 200
-
19 juni 2024 - 19:00Øvrevoll Hosle H / G 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
19 juni 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Snarøya Grønn00
-
19 juni 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Asker SKK Lions00
-
19 juni 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 100
-
19 juni 2024 - 19:10Nesøya Jentutten (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
19 juni 2024 - 20:15Kolbotn (H) vs. (B) Gui00
-
20 juni 2024 - 17:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Billingstad Blue Hawks00
-
20 juni 2024 - 17:35Høvik Barca (H) vs. (B) Gui Blå00
-
20 juni 2024 - 18:00Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
20 juni 2024 - 18:00Lommedalen H-Tigers (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
20 juni 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 200
-
20 juni 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
20 juni 2024 - 19:00Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui Rød00
-
20 juni 2024 - 19:10Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
20 juni 2024 - 21:00Haslum (H) vs. (B) Gui00
-
22 juni 2024 - 12:15Frigg (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
22 juni 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Ski00
-
23 juni 2024 - 12:00Gui (H) vs. (B) Årvoll00
-
10 august 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Lyn00
-
10 august 2024 - 15:00Heming (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
12 august 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 300
-
14 august 2024 - 20:15Kjelsås 3 (H) vs. (B) Gui00
-
15 august 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Vålerenga00
-
17 august 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle00
-
17 august 2024 - 15:00Hasle-Løren (H) vs. (B) Gui00
-
18 august 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Haugerud00
-
19 august 2024 - 18:30Kolbotn 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
19 august 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Høvik 200
-
19 august 2024 - 19:10BVH Gul (H) vs. (B) Gui 100
-
19 august 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Hvalstad LionsHvit00
-
19 august 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui 400
-
19 august 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle Mix (H) vs. (B) Gui 100
-
19 august 2024 - 19:10Ready 3 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
19 august 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Haslum 400
-
20 august 2024 - 17:30Asker SKK Bondi 2 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
20 august 2024 - 18:00Asker SKK 3 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
20 august 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 100
-
20 august 2024 - 18:00Dikemark Haukene (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
20 august 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Billingstad Blå00
-
20 august 2024 - 19:00Øvrevoll Hosle Jar 2 (H) vs. (B) Gui Rød00
-
20 august 2024 - 19:00Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
20 august 2024 - 19:05Gui 2 (H) vs. (B) Asker SKK Drengsrud200
-
20 august 2024 - 19:10Nesøya Rød (H) vs. (B) Gui Blå00
-
20 august 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Holmen 300
-
20 august 2024 - 20:25Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
21 august 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 300
-
21 august 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Ready 100
-
21 august 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
21 august 2024 - 19:00Hvalstad Gaupene (H) vs. (B) Gui 100
-
21 august 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Jardar 100
-
21 august 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Lommedalen Gul00
-
21 august 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Jusstudentenes00
-
22 august 2024 - 17:30Holmen Grønn (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
22 august 2024 - 18:00Frisk Asker 3 (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
22 august 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Hosle 4 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
22 august 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 100
-
22 august 2024 - 18:00Snarøya Blå (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
22 august 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Jutul g.201700
-
22 august 2024 - 18:00Nesøya Blå (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
22 august 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK 200
-
22 august 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Grav 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
22 august 2024 - 18:30Holmen Svart (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
22 august 2024 - 18:30Hvalstad Løvene (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
22 august 2024 - 18:55Gui/ASKK (H) vs. (B) Snarøya00
-
22 august 2024 - 19:10Haslum 4 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
22 august 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Bærum00
-
22 august 2024 - 20:15BVH 3 (H) vs. (B) Gui 300
-
22 august 2024 - 20:15Høvik (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
22 august 2024 - 21:00Nordstrand (H) vs. (B) Gui00
-
24 august 2024 - 12:15Oppsal (H) vs. (B) Gui00
-
24 august 2024 - 15:00Vålerenga 2 (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
25 august 2024 - 18:30Frigg (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
26 august 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) Heming 500
-
26 august 2024 - 19:00Fossum Wildcats (H) vs. (B) Gui 200
-
26 august 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle Hosle 3 (H) vs. (B) Gui 300
-
26 august 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Frisk Asker 500
-
26 august 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Asker SKK Rød00
-
26 august 2024 - 20:20Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Sagene 300
-
27 august 2024 - 17:30Asker SKK Bondi 1 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
27 august 2024 - 17:30Gui Hvit (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
27 august 2024 - 18:00Holmen Blå (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
27 august 2024 - 18:00Stabæk 5 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
27 august 2024 - 18:00Hvalstad Havfruene (H) vs. (B) Gui Blå00
-
27 august 2024 - 18:30Asker SKK 1 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
27 august 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Haslum 900
-
27 august 2024 - 19:00Bærum Blh (H) vs. (B) Gui Blå00
-
27 august 2024 - 19:00Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Nesøya00
-
27 august 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Billingstad Blueboys00
-
27 august 2024 - 19:10Ready 3 (H) vs. (B) Gui 200
-
27 august 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 300
-
28 august 2024 - 18:00Stabæk 6 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
28 august 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Snarøya Rød00
-
28 august 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Høvik Lyn00
-
28 august 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Asker SKK Eagles00
-
28 august 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Billingstad Tigers00
-
28 august 2024 - 19:10Stabæk 1 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
28 august 2024 - 19:10Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
28 august 2024 - 19:10Lyn Akademi X (H) vs. (B) Gui Blå00
-
28 august 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 200
-
28 august 2024 - 20:15Frigg 2 (H) vs. (B) Gui00
-
29 august 2024 - 17:30Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Høvik Rød00
-
29 august 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) BVH Levre 100
-
29 august 2024 - 18:00Haslum 4 (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
29 august 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Snarøya Svart00
-
29 august 2024 - 18:00Asker SKK 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
29 august 2024 - 18:20Gui/ASKK (H) vs. (B) Frisk Asker 200
-
29 august 2024 - 18:30BVH Levre blå (H) vs. (B) Gui 200
-
29 august 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Billingstad Bobcats00
-
29 august 2024 - 18:30Lommedalen Jaguars (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
29 august 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Dikemark Happy Feet00
-
29 august 2024 - 18:55BVH 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
29 august 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
29 august 2024 - 19:10Dikemark Stjerner (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
29 august 2024 - 19:40Gui 3 (H) vs. (B) Røa 200
-
29 august 2024 - 20:15Lommedalen/BVH (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
29 august 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle00
-
31 august 2024 - 14:10Høvik Piraja (H) vs. (B) Gui Gul00
-
31 august 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Kjelsås00
-
31 august 2024 - 15:45KFUM (H) vs. (B) Gui00
-
01 september 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Grorud00
-
01 september 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Kolbotn00
-
02 september 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Billingstad Bluetooth00
-
02 september 2024 - 18:30Jutul Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
02 september 2024 - 19:10Asker SKK 4 (H) vs. (B) Gui 100
-
02 september 2024 - 19:10Asker SKK AIS (H) vs. (B) Gui 300
-
02 september 2024 - 19:10Lommedalen Rød (H) vs. (B) Gui 400
-
02 september 2024 - 19:10Frigg 3 (H) vs. (B) Gui 300
-
02 september 2024 - 20:15Stabæk (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
03 september 2024 - 17:30BVH HB 1 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
03 september 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Snarøya Oransje00
-
03 september 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Asker SKK Dragons00
-
03 september 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Stabæk 200
-
03 september 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
03 september 2024 - 18:10Jutul Grønn (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
03 september 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Grav 1 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
03 september 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 500
-
03 september 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Holmen Rød00
-
03 september 2024 - 19:05Gui 2 (H) vs. (B) Høvik Blå00
-
03 september 2024 - 19:10Billingstad Ballerinas (H) vs. (B) Gui Blå00
-
03 september 2024 - 19:10Høvik Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
03 september 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Røa 200
-
03 september 2024 - 20:30Holmen (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
03 september 2024 - 20:30Snarøya (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
04 september 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
04 september 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) BVH BRykk Grøn00
-
04 september 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Monolitten/Huk00
-
04 september 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 200
-
04 september 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya Gul00
-
04 september 2024 - 19:10Lommedalen Blå (H) vs. (B) Gui 100
-
04 september 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 100
-
04 september 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Asker SKK Blå00
-
04 september 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Holmen00
-
05 september 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 100
-
05 september 2024 - 18:00Haslum 5 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
05 september 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) BVH Rykkinn 200
-
05 september 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Dikemark Girl Power00
-
05 september 2024 - 18:55Haslum 5 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
05 september 2024 - 18:55Gui/ASKK (H) vs. (B) Haslum00
-
05 september 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Asker SKK 400
-
05 september 2024 - 19:00Lommedalen Rangers (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
05 september 2024 - 19:00BVH PowerGirls (H) vs. (B) Gui 100
-
05 september 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Stabæk 200
-
05 september 2024 - 20:15Sagene 2 (H) vs. (B) Gui 300
-
05 september 2024 - 20:15Nesøya (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
05 september 2024 - 21:00Monolitten IL (H) vs. (B) Gui00
-
06 september 2024 - 18:30Ready (H) vs. (B) Gui00
-
07 september 2024 - 14:00Jardar 2 (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
07 september 2024 - 15:00Gamle Oslo (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
08 september 2024 - 15:40Heming 2 (H) vs. (B) Gui00
-
08 september 2024 - 20:15KFUM (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
09 september 2024 - 18:45Holmen Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
09 september 2024 - 18:55Fossum (H) vs. (B) Gui 300
-
09 september 2024 - 19:00Øvrevoll Hosle Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
09 september 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Snarøya Hvit00
-
09 september 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Asker SKK Jansløkka00
-
09 september 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Dikemark Løvinner00
-
09 september 2024 - 20:20Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Ullern 300
-
10 september 2024 - 17:30BVH HB 2 (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
10 september 2024 - 17:30Gui Hvit (H) vs. (B) Stabæk 100
-
10 september 2024 - 18:00Gui Blå 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 200
-
10 september 2024 - 18:00Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
10 september 2024 - 18:00Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
10 september 2024 - 18:30Nesøya Lions (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
10 september 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Jardar 200
-
10 september 2024 - 18:30Nesøya Tigers (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
10 september 2024 - 19:00Billingstad Bluebirds (H) vs. (B) Gui 200
-
10 september 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Frisk Asker 300
-
10 september 2024 - 20:15Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
10 september 2024 - 20:30Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Bærum 300
-
10 september 2024 - 20:30Dikemark (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
11 september 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Haslum 300
-
11 september 2024 - 18:55Gui 1 (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
11 september 2024 - 18:55Dikemark Fotball (H) vs. (B) Gui Blå00
-
11 september 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Holmen Gul00
-
11 september 2024 - 19:00Snarøya Hvit (H) vs. (B) Gui Gul00
-
11 september 2024 - 19:00Asker SKK Jansløkka1 (H) vs. (B) Gui Rød00
-
11 september 2024 - 19:10BVH Brykk Rød (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
11 september 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Asker SKK Utvikling200
-
11 september 2024 - 19:10Stabæk 1 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
11 september 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Haslum 300
-
11 september 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Veitvet00
-
12 september 2024 - 17:30Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Holmen Rød00
-
12 september 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Snarøya Gul00
-
12 september 2024 - 18:00BVH Levre 2 (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
12 september 2024 - 18:00Snarøya Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
12 september 2024 - 18:00Bærum Blh (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
12 september 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Lommedalen FC00
-
12 september 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Snarøya Gul00
-
12 september 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) Ullern 400
-
12 september 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) Snarøya Grønn00
-
12 september 2024 - 19:05Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui 200
-
12 september 2024 - 20:15Jardar (H) vs. (B) Gui 200
-
12 september 2024 - 20:15Gui/ASKK (H) vs. (B) Holmen 200
-
12 september 2024 - 20:15Holmen (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
12 september 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) Snarøya00
-
13 september 2024 - 19:00Gui (H) vs. (B) Skeid00
-
14 september 2024 - 14:00Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) BVH Bryn Blå00
-
14 september 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Langhus00
-
14 september 2024 - 15:00Gui Blå (H) vs. (B) Nesøya Blå00
-
14 september 2024 - 15:00Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui 100
-
15 september 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Vestre Aker00
-
15 september 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Oppsal00
-
16 september 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
16 september 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Hvalstad LionsGrønn00
-
16 september 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Haslum 100
-
16 september 2024 - 19:15Holmen 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
16 september 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 400
-
17 september 2024 - 18:00Asker SKK Blå (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
17 september 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Jardar 300
-
17 september 2024 - 18:00Asker SKK United (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
17 september 2024 - 18:00Asker SKK Bondi 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
17 september 2024 - 18:00Gui Hvit (H) vs. (B) Asker SKK Bondi00
-
17 september 2024 - 18:25Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Blå00
-
17 september 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Holmen Rød00
-
17 september 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Asker SKK 600
-
17 september 2024 - 19:00BVH Levre 3 (H) vs. (B) Gui Gul00
-
17 september 2024 - 19:00Øvrevoll Hosle 3 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
17 september 2024 - 19:10Haslum 3 (H) vs. (B) Gui 400
-
17 september 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Jardar 200
-
17 september 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Røa 200
-
18 september 2024 - 18:30Høvik Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
18 september 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 600
-
18 september 2024 - 18:55Jutul Grønn (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
18 september 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Snarøya Hvit00
-
18 september 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) BVH Sharks00
-
18 september 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Holmen Tigrene00
-
18 september 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Asker SKK Dragons00
-
18 september 2024 - 19:10Nesøya Blå (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
18 september 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Høvik Gul00
-
18 september 2024 - 19:10Dikemark Blå (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
18 september 2024 - 20:15Brosundet (H) vs. (B) Gui00
-
18 september 2024 - 20:30Gui/ASKK (H) vs. (B) Stabæk00
-
19 september 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Asker SKK Hawks00
-
19 september 2024 - 18:00Asker SKK Rød (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
19 september 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Dikemark Hvit00
-
19 september 2024 - 18:00BVH Levre 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
19 september 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 100
-
19 september 2024 - 18:05Haslum 7 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
19 september 2024 - 18:15Holmen Revene (H) vs. (B) Gui 100
-
19 september 2024 - 18:30Asker SKK Stars (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
19 september 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Jardar 200
-
19 september 2024 - 19:10Frem-31 1 (H) vs. (B) Gui 300
-
19 september 2024 - 19:40Gui 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 200
-
19 september 2024 - 20:15Heming 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
19 september 2024 - 20:15Dikemark (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
19 september 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) Lille Tøyen00
-
21 september 2024 - 13:00Høvik Storm (H) vs. (B) Gui Blå00
-
21 september 2024 - 15:00Røa (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
21 september 2024 - 15:00Holmen (H) vs. (B) Gui00
-
22 september 2024 - 16:30Grüner (H) vs. (B) Gui00
-
22 september 2024 - 20:15Nordstrand (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
23 september 2024 - 18:55Ullern 5 (H) vs. (B) Gui 300
-
23 september 2024 - 19:05Snarøya Rød (H) vs. (B) Gui 100
-
23 september 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Jardar 100
-
23 september 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Snarøya Grønn00
-
23 september 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Hvalstad Winners00
-
23 september 2024 - 19:10Jardar 2 (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
23 september 2024 - 20:20Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Jardar 200
-
24 september 2024 - 18:00Gui Blå 2 (H) vs. (B) Snarøya Rød00
-
24 september 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Eikeli 3 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
24 september 2024 - 18:00Lommedalen H-Lions (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
24 september 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Asker SKK Lynet Blå00
-
24 september 2024 - 18:00Billingstad Bobcats (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
24 september 2024 - 18:10Asker SKK 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
24 september 2024 - 18:30Nesøya Sharks (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
24 september 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Stabæk 600
-
24 september 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Haslum 500
-
24 september 2024 - 19:00Lommedalen Hvit (H) vs. (B) Gui Rød00
-
24 september 2024 - 19:00Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Haslum00
-
24 september 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) Nesøya Rosa00
-
24 september 2024 - 20:15Snarøya 3 (H) vs. (B) Gui 200
-
24 september 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Fossum00
-
25 september 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Stabæk 700
-
25 september 2024 - 19:00Dikemark Hvit (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
25 september 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Asker SKK Jansløkka200
-
25 september 2024 - 19:00Dikemark Delfiner (H) vs. (B) Gui 200
-
25 september 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle 3 (H) vs. (B) Gui 100
-
25 september 2024 - 19:10Lommedalen Blue (H) vs. (B) Gui Blå00
-
25 september 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Haslum 100
-
25 september 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Stabæk 200
-
25 september 2024 - 19:10Asker SKK Utvikling (H) vs. (B) Gui Blå00
-
25 september 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) HSIL00
-
26 september 2024 - 17:30Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 200
-
26 september 2024 - 18:00Øvrevoll Hosle Grav 4 (H) vs. (B) Gui 200
-
26 september 2024 - 18:00Snarøya Grønn (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
26 september 2024 - 18:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Dikemark Rød00
-
26 september 2024 - 18:00BVH Rykkinn 1 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
26 september 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Stabæk 400
-
26 september 2024 - 18:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Holmen Lions00
-
26 september 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Asker SKK 700
-
26 september 2024 - 18:55Gui/ASKK (H) vs. (B) BVH/LIL00
-
26 september 2024 - 18:55Oppsal (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
26 september 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) BVH 100
-
26 september 2024 - 20:15Snarøya (H) vs. (B) Gui 200
-
26 september 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Snarøya 200
-
26 september 2024 - 21:00KFUM (H) vs. (B) Gui00
-
05 oktober 2024 - 13:30Gui (H) vs. (B) Frigg00
-
05 oktober 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Manglerud Star00
-
06 oktober 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Sagene00
-
06 oktober 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Lommedalen/BSK/BVH/ILJ00
-
07 oktober 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Stabæk 300
-
07 oktober 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Stabæk 200
-
07 oktober 2024 - 19:10Haslum 5 (H) vs. (B) Gui 300
-
07 oktober 2024 - 19:10BVH Levre X (H) vs. (B) Gui 400
-
07 oktober 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) BVH 300
-
07 oktober 2024 - 20:15Lambertseter (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
08 oktober 2024 - 17:20Hvalstad Atletico (H) vs. (B) Gui Gul00
-
08 oktober 2024 - 18:00Haslum 3 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
08 oktober 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 300
-
08 oktober 2024 - 18:00Lommedalen Wolves (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
08 oktober 2024 - 18:00Nesøya Lilla (H) vs. (B) Gui Blå00
-
08 oktober 2024 - 18:00Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 100
-
08 oktober 2024 - 18:10Billingstad Bluebears (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
08 oktober 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Stabæk 300
-
08 oktober 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Nesøya Rød00
-
08 oktober 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
08 oktober 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Haslum 200
-
08 oktober 2024 - 20:30Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) BVH 200
-
08 oktober 2024 - 20:30Haslum (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
09 oktober 2024 - 18:30Høvik Lynet (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
09 oktober 2024 - 18:55Gui 1 (H) vs. (B) Bærum Blh00
-
09 oktober 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Jardar 300
-
09 oktober 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Haslum 100
-
09 oktober 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) BVH SuperGirls00
-
09 oktober 2024 - 19:10Asker SKK Utvikling (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
09 oktober 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) BVH Rød00
-
09 oktober 2024 - 19:10Ullern Glitter X (H) vs. (B) Gui Blå00
-
09 oktober 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Høvik Blå00
-
09 oktober 2024 - 20:15Bækkelaget (H) vs. (B) Gui00
-
09 oktober 2024 - 20:30Gui/ASKK (H) vs. (B) Jardar/Høvik00
-
10 oktober 2024 - 17:10Asker SKK Jansl gul (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
10 oktober 2024 - 17:25Holmen Orange (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
10 oktober 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Haslum 200
-
10 oktober 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Holmen Gul00
-
10 oktober 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Haslum 100
-
10 oktober 2024 - 18:00Asker SKK Wildcats (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
10 oktober 2024 - 18:30Frisk Asker 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
10 oktober 2024 - 18:30Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Billingstad Mermaids00
-
10 oktober 2024 - 19:00Bærum Blh (H) vs. (B) Gui 100
-
10 oktober 2024 - 19:10Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
10 oktober 2024 - 19:40Gui 2 (H) vs. (B) Lommedalen00
-
10 oktober 2024 - 20:15Lommedalen 2 (H) vs. (B) Gui 300
-
10 oktober 2024 - 20:15Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
10 oktober 2024 - 21:00Gui (H) vs. (B) Haslum00
-
12 oktober 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Sagene00
-
12 oktober 2024 - 15:00Heming (H) vs. (B) Gui00
-
13 oktober 2024 - 18:30Grei (H) vs. (B) Gui00
-
13 oktober 2024 - 20:15Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
14 oktober 2024 - 19:10Gui 3 (H) vs. (B) Frisk Asker 400
-
14 oktober 2024 - 19:10Gui 4 (H) vs. (B) Stabæk 400
-
14 oktober 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli00
-
14 oktober 2024 - 20:15Haslum 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
14 oktober 2024 - 20:20Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Nesøya00
-
15 oktober 2024 - 17:10Hvalstad Gunners (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
15 oktober 2024 - 17:30Gui Blå 2 (H) vs. (B) Dikemark Blå00
-
15 oktober 2024 - 18:00Lommedalen Helset (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
15 oktober 2024 - 18:30Gui Blå 1 (H) vs. (B) Holmen Blå00
-
15 oktober 2024 - 18:30Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Høvik 100
-
15 oktober 2024 - 19:00Øvrevoll Hosle Grav 1 (H) vs. (B) Gui Grønn00
-
15 oktober 2024 - 19:00Fossum Firefoxes (H) vs. (B) Gui Rød00
-
15 oktober 2024 - 19:00Dikemark 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF00
-
15 oktober 2024 - 19:05Lommedalen Grønn (H) vs. (B) Gui 200
-
15 oktober 2024 - 19:10Lyn 4 (H) vs. (B) Gui 200
-
15 oktober 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle00
-
16 oktober 2024 - 18:00Stabæk 5 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
16 oktober 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Jardar 300
-
16 oktober 2024 - 18:55Holmen Rød (H) vs. (B) Gui 100
-
16 oktober 2024 - 18:55Gui Blå (H) vs. (B) Heming 100
-
16 oktober 2024 - 19:00Gui Gul (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 200
-
16 oktober 2024 - 19:10Snarøya Rød (H) vs. (B) Gui Blå00
-
16 oktober 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Holmen Sort00
-
16 oktober 2024 - 19:10Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Høvik Svart00
-
16 oktober 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle Hosle (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
16 oktober 2024 - 19:10Snarøya Blå (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
16 oktober 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Furuset00
-
17 oktober 2024 - 17:00Gui Blå 4 (H) vs. (B) Hvalstad City00
-
17 oktober 2024 - 18:00Dikemark Grønn (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
17 oktober 2024 - 18:00Haslum 7 (H) vs. (B) Gui Hvit 100
-
17 oktober 2024 - 18:00Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Haslum 900
-
17 oktober 2024 - 18:00Haslum 2 (H) vs. (B) Gui Blå 300
-
17 oktober 2024 - 18:00Gui Blå (H) vs. (B) Lommedalen Pocket00
-
17 oktober 2024 - 18:05Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger00
-
17 oktober 2024 - 18:55Gui/ASKK (H) vs. (B) Fossum00
-
17 oktober 2024 - 19:00Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
17 oktober 2024 - 19:00Gui 1 (H) vs. (B) Asker SKK 400
-
17 oktober 2024 - 19:00Asker SKK 2 (H) vs. (B) Gui 200
-
17 oktober 2024 - 20:15Gui 3 (H) vs. (B) Grüner 200
-
18 oktober 2024 - 18:30Haslum (H) vs. (B) Gui 200
-
19 oktober 2024 - 15:00Stabæk (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
19 oktober 2024 - 15:00Bøler (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK00
-
19 oktober 2024 - 15:00Gui (H) vs. (B) Nordstrand00
-
20 oktober 2024 - 18:30Gui (H) vs. (B) Frigg 200
-
20 oktober 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Holmen00
-
21 oktober 2024 - 18:30Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
21 oktober 2024 - 18:30Gui Blå 3 (H) vs. (B) Høvik Sonic00
-
21 oktober 2024 - 19:05Dikemark Blues (H) vs. (B) Gui 100
-
21 oktober 2024 - 19:10Gui 2 (H) vs. (B) Bærum Evje00
-
21 oktober 2024 - 19:10Lommedalen Gul (H) vs. (B) Gui 300
-
21 oktober 2024 - 19:10Asker SKK Drengsrud1 (H) vs. (B) Gui 400
-
21 oktober 2024 - 19:10Snarøya Grønn (H) vs. (B) Gui Hvit00
-
21 oktober 2024 - 20:15Heming 5 (H) vs. (B) Gui 300
-
21 oktober 2024 - 20:15Ready 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK00
-
22 oktober 2024 - 17:30Lommedalen Rød (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
22 oktober 2024 - 18:00Asker SKK Bondi 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver00
-
22 oktober 2024 - 18:00Gui Hvit (H) vs. (B) Holmen Geopardene00
-
22 oktober 2024 - 18:30Nesøya Gorillas (H) vs. (B) Gui Blå 100
-
22 oktober 2024 - 18:45Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 200
-
22 oktober 2024 - 19:00Gui Blå (H) vs. (B) Dikemark Blå00
-
22 oktober 2024 - 19:00Gui Grønn (H) vs. (B) Haslum 400
-
22 oktober 2024 - 20:30Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Frisk Asker 200
-
23 oktober 2024 - 18:30Høvik Turbo (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver00
-
23 oktober 2024 - 19:00Gui Rød (H) vs. (B) Snarøya Gul00
-
23 oktober 2024 - 19:00Gui 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle H / G 200
-
23 oktober 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Haslum 200
-
23 oktober 2024 - 19:10Gui Blå (H) vs. (B) Høvik Barca00
-
23 oktober 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
23 oktober 2024 - 19:10Øvrevoll Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
23 oktober 2024 - 19:10Gui Hvit (H) vs. (B) Nesøya Jentutten00
-
23 oktober 2024 - 20:00Korsvoll (H) vs. (B) Gui00
-
24 oktober 2024 - 17:00Billingstad Blue Hawks (H) vs. (B) Gui Blå 200
-
24 oktober 2024 - 17:30Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Lommedalen H-Tigers00
-
24 oktober 2024 - 17:50Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui Blå 400
-
24 oktober 2024 - 18:00Gui Blå 1 (H) vs. (B) Billingstad Blue Eagle00
-
24 oktober 2024 - 18:00Gui Blå 3 (H) vs. (B) Frisk Asker 100
-
24 oktober 2024 - 18:00Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Asker SKK Jansl Rød00
-
24 oktober 2024 - 18:10Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Lions00
-
24 oktober 2024 - 18:30Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 200
-
24 oktober 2024 - 19:00Haslum 2 (H) vs. (B) Gui Gul00
-
24 oktober 2024 - 19:10Asker SKK Lions (H) vs. (B) Gui Hvit 200
-
24 oktober 2024 - 19:10Frigg 4 (H) vs. (B) Gui 300
-
24 oktober 2024 - 20:15Gui 2 (H) vs. (B) Holmen 200
-
24 oktober 2024 - 20:15Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui/ASKK00
-
26 oktober 2024 - 13:00Holmen United (H) vs. (B) Gui Blå00
-
26 oktober 2024 - 15:00Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Frigg00
-
26 oktober 2024 - 15:00Ski (H) vs. (B) Gui00
-
27 oktober 2024 - 18:30Årvoll (H) vs. (B) Gui00
-
28 oktober 2024 - 18:55Gui 3 (H) vs. (B) Frigg 300
-
28 oktober 2024 - 19:10Gui 1 (H) vs. (B) Bærum Blh 200
-
28 oktober 2024 - 20:15Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 200
-
29 oktober 2024 - 20:30Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Snarøya00
-
30 oktober 2024 - 18:30Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Holmen Tigers00
-
30 oktober 2024 - 19:00BVH Levre 2 (H) vs. (B) Gui Blå00
-
30 oktober 2024 - 20:15Gui (H) vs. (B) Kolbotn00
Logg deg inn i Min Idrett for å administrere ditt medlemskap