Gui Fotball - på vei mot å bli en kvalitetsklubb

Velkommen til hjemmesiden til fotballgruppa i Gui Sportsklubb. Gui Sportsklubb er resultatet  av sammenslåingen av Heggedal Idrettslag og Vollen Ungdomslag, der fotballgruppa er den største gruppa i det nye idrettslaget. Vi har blitt større og sterke - sammen!

Gui Sportsklubb er en breddeklubb, med formål om å beholde flest mulig lengst mulig. Vi er stolt av den innsatsen som legges ned for å skape et godt tilbud for våre spillere og som bidrag til et aktivt lokalsamfunn i våre to bygder. Fotballgruppa er drevet av foreldre og har ansatt en sportslig leder, trenerkoordinator og har lønnede trenere på de eldste lagene. Vi satser på å ha et godt og bredt sportslig tilbud også fremover, og formaliserer vår satsning gjennom arbeidet med å bli en kvalitetsklubb gjennom Norges Fotball Forbund (NFF).

Kommende kamper

Se alle

Gutter 14 år 1. div. A

  • 06 januar 2024 - 11:30
    Ski 1 Futsal (H) vs. (B) Gui 1
    Ski 1 Futsal
    Gui 1
    0
    0
  • 06 januar 2024 - 12:30
    Vestre Aker BLÅ (H) vs. (B) Gui 1
    Vestre Aker BLÅ
    Gui 1
    0
    0
  • 06 januar 2024 - 15:30
    Vålerenga 2 (H) vs. (B) Gui Heggedal
    Vålerenga 2
    Gui Heggedal
    0
    0
  • 06 januar 2024 - 16:30
    Skeid Tiger (H) vs. (B) Gui Heggedal
    Skeid Tiger
    Gui Heggedal
    0
    0
  • 07 januar 2024 - 15:10
    Årvoll (H) vs. (B) Gui
    Årvoll
    Gui
    1
    0
  • 07 januar 2024 - 15:30
    Skeid (H) vs. (B) Gui
    Skeid
    Gui
    3
    6
  • 07 januar 2024 - 16:20
    Bækkelaget (H) vs. (B) Gui
    Bækkelaget
    Gui
    6
    1
  • 07 januar 2024 - 17:30
    Gui (H) vs. (B) Årvoll
    Gui
    Årvoll
    3
    5
  • 13 januar 2024 - 16:00
    Rustad Abildsø SK 1 (H) vs. (B) Gui 1
    Rustad Abildsø SK 1
    Gui 1
    0
    0
  • 13 januar 2024 - 17:00
    Holmlia Hvit (H) vs. (B) Gui 1
    Holmlia Hvit
    Gui 1
    0
    0
  • 14 januar 2024 - 16:30
    Gui (H) vs. (B) Årvoll
    Gui
    Årvoll
    0
    1
  • 14 januar 2024 - 18:30
    Gui (H) vs. (B) Sagene
    Gui
    Sagene
    0
    8
  • 21 januar 2024 - 10:30
    Romsås (H) vs. (B) Gui
    Romsås
    Gui
    6
    3
  • 21 januar 2024 - 11:40
    Vestre Aker (H) vs. (B) Gui
    Vestre Aker
    Gui
    6
    0
  • 27 januar 2024 - 10:30
    Bækkelaget (H) vs. (B) Gui
    Bækkelaget
    Gui
    0
    5
  • 27 januar 2024 - 12:30
    Gui (H) vs. (B) Sagene
    Gui
    Sagene
    3
    9
  • 03 februar 2024 - 10:30
    Gui 1 (H) vs. (B) Furuset Blå
    Gui 1
    Furuset Blå
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 11:30
    Gui 1 (H) vs. (B) Bøler 1
    Gui 1
    Bøler 1
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 12:30
    Gui Heggedal (H) vs. (B) KFUM 2
    Gui Heggedal
    KFUM 2
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 13:00
    Gui Heggedal (H) vs. (B) Lyn Berg
    Gui Heggedal
    Lyn Berg
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 16:30
    Gui 1 (H) vs. (B) Frisk Asker 1
    Gui 1
    Frisk Asker 1
    0
    0
  • 03 februar 2024 - 17:00
    Gui 1 (H) vs. (B) Ready 1
    Gui 1
    Ready 1
    0
    0
  • 11 februar 2024 - 16:55
    Gui (H) vs. (B) Fortuna
    Gui
    Fortuna
    1
    3
  • 11 februar 2024 - 18:05
    Gui (H) vs. (B) Høvik
    Gui
    Høvik
    0
    0
  • 11 februar 2024 - 18:05
    Gui (H) vs. (B) Årvoll
    Gui
    Årvoll
    1
    11
  • 25 februar 2024 - 10:30
    Gui (H) vs. (B) Lambertseter
    Gui
    Lambertseter
    1
    6
  • 25 februar 2024 - 15:30
    Gamle Oslo (H) vs. (B) Gui
    Gamle Oslo
    Gui
    3
    2
  • 02 mars 2024 - 14:30
    Årvoll -2 (H) vs. (B) Gui 1
    Årvoll -2
    Gui 1
    0
    0
  • 02 mars 2024 - 15:30
    Gui 1 (H) vs. (B) Sterling 1
    Gui 1
    Sterling 1
    0
    0
  • 03 mars 2024 - 12:30
    Rustad Abildsø SK RASK 1 (H) vs. (B) Gui 1
    Rustad Abildsø SK RASK 1
    Gui 1
    0
    0
  • 03 mars 2024 - 13:30
    Årvoll 1 (H) vs. (B) Gui 1
    Årvoll 1
    Gui 1
    0
    0
  • 03 mars 2024 - 16:30
    Jutul Grønn (H) vs. (B) Gui Heggedal
    Jutul Grønn
    Gui Heggedal
    0
    0
  • 03 mars 2024 - 17:30
    Manglerud Star Grønn (H) vs. (B) Gui Heggedal
    Manglerud Star Grønn
    Gui Heggedal
    0
    0
  • 10 mars 2024 - 15:30
    Gui (H) vs. (B) Vestre Aker 2
    Gui
    Vestre Aker 2
    1
    0
  • 06 april 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Heming
    Gui/DIF/ASKK
    Heming
    3
    5
  • 08 april 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) BVH Gul
    Gui 1
    BVH Gul
    0
    0
  • 08 april 2024 - 20:15
    Fossum (H) vs. (B) Gui 3
    Fossum
    Gui 3
    0
    0
  • 08 april 2024 - 20:15
    Øvrevoll Hosle 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Øvrevoll Hosle 3
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 10 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 2
    Gui Hvit Ulver
    Øvrevoll Hosle Grav 2
    0
    0
  • 10 april 2024 - 19:00
    Billingstad Blå (H) vs. (B) Gui Blå
    Billingstad Blå
    Gui Blå
    0
    0
  • 10 april 2024 - 19:15
    Lyn (H) vs. (B) Gui
    Lyn
    Gui
    0
    3
  • 10 april 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Kjelsås 3
    Gui
    Kjelsås 3
    1
    4
  • 11 april 2024 - 18:55
    Snarøya (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Snarøya
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 11 april 2024 - 20:15
    Bærum (H) vs. (B) Gui 2
    Bærum
    Gui 2
    3
    0
  • 11 april 2024 - 20:15
    Gui 3 (H) vs. (B) BVH 3
    Gui 3
    BVH 3
    1
    11
  • 11 april 2024 - 20:15
    Vålerenga (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Vålerenga
    Gui/Asker SKK
    2
    1
  • 12 april 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Øvrevoll Hosle
    Gui/DIF/ASKK
    3
    4
  • 13 april 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) Hasle-Løren
    Gui
    Hasle-Løren
    0
    0
  • 14 april 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui
    Øvrevoll Hosle
    Gui
    0
    0
  • 14 april 2024 - 18:30
    Haugerud (H) vs. (B) Gui
    Haugerud
    Gui
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:30
    Høvik 2 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Høvik 2
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle Grav 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Øvrevoll Hosle Grav 3
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Holmen Svart
    Gui Hvit Lions
    Holmen Svart
    0
    0
  • 15 april 2024 - 18:55
    Gui 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 4
    Gui 3
    Øvrevoll Hosle 4
    0
    0
  • 15 april 2024 - 19:10
    Billingstad Blueboys (H) vs. (B) Gui 1
    Billingstad Blueboys
    Gui 1
    0
    0
  • 15 april 2024 - 19:10
    Hvalstad LionsHvit (H) vs. (B) Gui 3
    Hvalstad LionsHvit
    Gui 3
    0
    0
  • 15 april 2024 - 19:10
    Gui 4 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui 4
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    0
    0
  • 15 april 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Nesøya Rød
    Gui Blå
    Nesøya Rød
    0
    0
  • 15 april 2024 - 20:20
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Kolbotn 3
    Gui/Asker SKK
    Kolbotn 3
    0
    0
  • 16 april 2024 - 17:30
    Øvrevoll Hosle Grav 1 (H) vs. (B) Gui Blå 4
    Øvrevoll Hosle Grav 1
    Gui Blå 4
    0
    0
  • 16 april 2024 - 18:00
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 4
    Gui Blå 1
    Øvrevoll Hosle Hosle 4
    0
    0
  • 16 april 2024 - 18:00
    Haslum 9 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    Haslum 9
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 16 april 2024 - 18:00
    Gui Hvit (H) vs. (B) Dikemark Haukene
    Gui Hvit
    Dikemark Haukene
    0
    0
  • 16 april 2024 - 18:30
    Asker SKK 2 (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Asker SKK 2
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 16 april 2024 - 19:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Bærum Blh
    Gui Blå
    Bærum Blh
    0
    0
  • 16 april 2024 - 19:00
    Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Gul
    Frisk Asker 1
    Gui Gul
    0
    0
  • 16 april 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Røa 2
    Gui/Asker SKK 2
    Røa 2
    0
    0
  • 17 april 2024 - 18:55
    Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Mix
    Gui 1
    Øvrevoll Hosle Mix
    0
    0
  • 17 april 2024 - 18:55
    Gui Hvit (H) vs. (B) Ready 3
    Gui Hvit
    Ready 3
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:00
    Gui Grønn (H) vs. (B) Frisk Asker 3
    Gui Grønn
    Frisk Asker 3
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:00
    Gui Rød (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Jar 2
    Gui Rød
    Øvrevoll Hosle Jar 2
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:10
    Asker SKK Drengsrud2 (H) vs. (B) Gui 2
    Asker SKK Drengsrud2
    Gui 2
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Haslum 4
    Gui Blå
    Haslum 4
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:10
    Jardar 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Jardar 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:10
    Lommedalen Gul (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Lommedalen Gul
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 17 april 2024 - 19:10
    Ready 1 (H) vs. (B) Gui Blå
    Ready 1
    Gui Blå
    0
    0
  • 17 april 2024 - 20:15
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Høvik
    Gui/ASKK
    Høvik
    0
    0
  • 17 april 2024 - 20:15
    Jusstudentenes (H) vs. (B) Gui
    Jusstudentenes
    Gui
    0
    0
  • 18 april 2024 - 17:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Holmen Grønn
    Gui Blå 2
    Holmen Grønn
    0
    0
  • 18 april 2024 - 17:30
    Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Snarøya Blå
    Gui Hvit 1
    Snarøya Blå
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:00
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 2
    Gui Blå 3
    Asker SKK Bondi 2
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:00
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Nesøya Blå
    Gui Hvit Løver
    Nesøya Blå
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Blå
    Øvrevoll Hosle Hosle 1
    Gui Blå
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:30
    Gui 2 (H) vs. (B) Ready 3
    Gui 2
    Ready 3
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:30
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Asker SKK 3
    Gui Blå 3
    Asker SKK 3
    0
    0
  • 18 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Hvalstad Løvene
    Gui Hvit Tiger
    Hvalstad Løvene
    0
    0
  • 18 april 2024 - 19:00
    Gui 1 (H) vs. (B) Hvalstad Gaupene
    Gui 1
    Hvalstad Gaupene
    0
    0
  • 18 april 2024 - 20:15
    Gui 2 (H) vs. (B) BVH 2
    Gui 2
    BVH 2
    0
    0
  • 18 april 2024 - 20:15
    Røa 2 (H) vs. (B) Gui 3
    Røa 2
    Gui 3
    0
    0
  • 18 april 2024 - 20:15
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Lommedalen/BVH
    Gui/ASKK
    Lommedalen/BVH
    0
    0
  • 20 april 2024 - 12:30
    Korsvoll Lilla (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Korsvoll Lilla
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 20 april 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) Oppsal
    Gui
    Oppsal
    0
    0
  • 20 april 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Vålerenga 2
    Gui/DIF/ASKK
    Vålerenga 2
    0
    0
  • 21 april 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Frigg
    Gui/Asker SKK
    Frigg
    0
    0
  • 22 april 2024 - 18:55
    Ullern 5 (H) vs. (B) Gui 3
    Ullern 5
    Gui 3
    0
    0
  • 22 april 2024 - 18:55
    Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle 2
    Gui Hvit
    0
    0
  • 22 april 2024 - 19:00
    Asker SKK 4 (H) vs. (B) Gui Blå
    Asker SKK 4
    Gui Blå
    0
    0
  • 22 april 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Asker SKK 4
    Gui 1
    Asker SKK 4
    0
    0
  • 22 april 2024 - 19:10
    Gui 2 (H) vs. (B) BVH Levre blå
    Gui 2
    BVH Levre blå
    0
    0
  • 22 april 2024 - 19:10
    Gui 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 3
    Gui 3
    Øvrevoll Hosle Hosle 3
    0
    0
  • 22 april 2024 - 19:15
    Sagene 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Sagene 3
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 23 april 2024 - 17:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 1
    Gui Blå 2
    Asker SKK Bondi 1
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:00
    BVH Levre 1 (H) vs. (B) Gui Blå 3
    BVH Levre 1
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:00
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Stabæk 6
    Gui Hvit 2
    Stabæk 6
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Hvalstad Havfruene
    Gui Blå
    Hvalstad Havfruene
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:00
    Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Frisk Asker 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:10
    Billingstad Bobcats (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Billingstad Bobcats
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:20
    Høvik Lyn (H) vs. (B) Gui Rød
    Høvik Lyn
    Gui Rød
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:30
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Asker SKK 1
    Gui Blå 1
    Asker SKK 1
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Lommedalen Jaguars
    Gui Hvit Løver
    Lommedalen Jaguars
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle Grav 5 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    Øvrevoll Hosle Grav 5
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 23 april 2024 - 18:55
    Holmen 3 (H) vs. (B) Gui 2
    Holmen 3
    Gui 2
    0
    0
  • 23 april 2024 - 19:00
    Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Stabæk 3
    Gui/ASKK/DIF/AF
    Stabæk 3
    0
    0
  • 23 april 2024 - 19:10
    Frisk Asker 5 (H) vs. (B) Gui 4
    Frisk Asker 5
    Gui 4
    0
    0
  • 23 april 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Fossum
    Gui/Asker SKK 2
    Fossum
    0
    0
  • 24 april 2024 - 17:30
    Høvik Rød (H) vs. (B) Gui Hvit 1
    Høvik Rød
    Gui Hvit 1
    0
    0
  • 24 april 2024 - 18:55
    Gui (H) vs. (B) KFUM
    Gui
    KFUM
    0
    0
  • 24 april 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) Høvik Piraja
    Gui Gul
    Høvik Piraja
    0
    0
  • 24 april 2024 - 19:00
    Gui 2 (H) vs. (B) Fossum Wildcats
    Gui 2
    Fossum Wildcats
    0
    0
  • 24 april 2024 - 19:10
    Asker SKK Eagles (H) vs. (B) Gui 1
    Asker SKK Eagles
    Gui 1
    0
    0
  • 24 april 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Stabæk 1
    Gui Hvit
    Stabæk 1
    0
    0
  • 24 april 2024 - 19:10
    Asker SKK Rød (H) vs. (B) Gui Blå
    Asker SKK Rød
    Gui Blå
    0
    0
  • 24 april 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Dikemark Stjerner
    Gui Hvit
    Dikemark Stjerner
    0
    0
  • 24 april 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Frigg 2
    Gui
    Frigg 2
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:00
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Holmen Blå
    Gui Blå 1
    Holmen Blå
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:00
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) Haslum 4
    Gui Blå 4
    Haslum 4
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:00
    Snarøya Svart (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Snarøya Svart
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:00
    Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui 1
    Frisk Asker 1
    Gui 1
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Stabæk 5
    Gui Blå 2
    Stabæk 5
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Asker SKK 3
    Gui Hvit Lions
    Asker SKK 3
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:30
    Dikemark Happy Feet (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger
    Dikemark Happy Feet
    Gui Hvit Tiger
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:55
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Stabæk 3
    Gui Hvit 2
    Stabæk 3
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Lyn Akademi X
    Gui Blå
    Lyn Akademi X
    0
    0
  • 25 april 2024 - 18:55
    Haslum (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Haslum
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 25 april 2024 - 19:00
    Snarøya Rød (H) vs. (B) Gui Grønn
    Snarøya Rød
    Gui Grønn
    0
    0
  • 25 april 2024 - 19:10
    Billingstad Tigers (H) vs. (B) Gui Blå
    Billingstad Tigers
    Gui Blå
    0
    0
  • 25 april 2024 - 20:15
    Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Stabæk 2
    Gui 2
    0
    0
  • 25 april 2024 - 20:15
    Gui 3 (H) vs. (B) Sagene 2
    Gui 3
    Sagene 2
    0
    0
  • 25 april 2024 - 20:15
    Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Frisk Asker 2
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 27 april 2024 - 15:00
    Holmen (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Holmen
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 27 april 2024 - 15:00
    Gui (H) vs. (B) Holmen
    Gui
    Holmen
    0
    0
  • 28 april 2024 - 18:30
    Grorud (H) vs. (B) Gui
    Grorud
    Gui
    0
    0
  • 28 april 2024 - 18:30
    Kolbotn (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Kolbotn
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:00
    Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui Blå
    Stabæk 2
    Gui Blå
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Jutul Hvit
    Gui Hvit Løver
    Jutul Hvit
    0
    0
  • 29 april 2024 - 18:55
    Gui 3 (H) vs. (B) BVH 3
    Gui 3
    BVH 3
    0
    0
  • 29 april 2024 - 19:10
    Gui 3 (H) vs. (B) Asker SKK AIS
    Gui 3
    Asker SKK AIS
    0
    0
  • 29 april 2024 - 19:10
    Gui 4 (H) vs. (B) Lommedalen Rød
    Gui 4
    Lommedalen Rød
    0
    0
  • 29 april 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Billingstad Ballerinas
    Gui Blå
    Billingstad Ballerinas
    0
    0
  • 29 april 2024 - 20:20
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Stabæk
    Gui/Asker SKK
    Stabæk
    0
    0
  • 30 april 2024 - 17:30
    Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 2
    Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle Hosle 2
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:00
    Høvik Blå (H) vs. (B) Gui 2
    Høvik Blå
    Gui 2
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:00
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) BVH HB 1
    Gui Blå 2
    BVH HB 1
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:00
    Snarøya Oransje (H) vs. (B) Gui Blå 4
    Snarøya Oransje
    Gui Blå 4
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:00
    Asker SKK Dragons (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Asker SKK Dragons
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:30
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    Gui Blå 1
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    0
    0
  • 30 april 2024 - 18:30
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Frisk Asker 1
    Gui Hvit Ulver
    Frisk Asker 1
    0
    0
  • 30 april 2024 - 19:00
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui Rød
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui Rød
    0
    0
  • 30 april 2024 - 19:00
    Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui 2
    Snarøya Gul
    Gui 2
    0
    0
  • 30 april 2024 - 20:30
    Nesøya (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    Nesøya
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 30 april 2024 - 20:30
    Haslum (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Haslum
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 15:00
    Gui (H) vs. (B) Asker
    Gui
    Asker
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 18:55
    Gui 1 (H) vs. (B) Lommedalen Blå
    Gui 1
    Lommedalen Blå
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 2
    Gui Blå
    Øvrevoll Hosle Hosle 2
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:00
    Gui Grønn (H) vs. (B) Lommedalen Rangers
    Gui Grønn
    Lommedalen Rangers
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Haslum 5
    Gui Hvit 2
    Haslum 5
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:10
    Asker SKK Blå (H) vs. (B) Gui Hvit
    Asker SKK Blå
    Gui Hvit
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:10
    Monolitten/Huk (H) vs. (B) Gui Blå
    Monolitten/Huk
    Gui Blå
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Høvik Hvit
    Gui Hvit
    Høvik Hvit
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 20:15
    Holmen (H) vs. (B) Gui
    Holmen
    Gui
    0
    0
  • 01 mai 2024 - 20:30
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Holmen
    Gui/ASKK
    Holmen
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 17:30
    Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Jardar 2
    Gui Hvit 1
    Jardar 2
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 17:50
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 17:55
    BVH Rykkinn 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    BVH Rykkinn 2
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Haslum 5
    Gui Blå 3
    Haslum 5
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:10
    Billingstad Bluetooth (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Billingstad Bluetooth
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:20
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Nesøya
    Gui/ASKK
    Nesøya
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 1
    Gui Blå 3
    Øvrevoll Hosle Grav 1
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Dikemark Girl Power (H) vs. (B) Gui Hvit Lions
    Dikemark Girl Power
    Gui Hvit Lions
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 18:30
    Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Jutul Grønn
    Gui Hvit Tiger
    Jutul Grønn
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 19:00
    Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Gul
    Holmen Rød
    Gui Gul
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 19:00
    Frisk Asker 3 (H) vs. (B) Gui 1
    Frisk Asker 3
    Gui 1
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 19:00
    Gui 1 (H) vs. (B) BVH PowerGirls
    Gui 1
    BVH PowerGirls
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 19:10
    BVH BRykk Grøn (H) vs. (B) Gui Blå
    BVH BRykk Grøn
    Gui Blå
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 19:40
    Gui 2 (H) vs. (B) Jardar
    Gui 2
    Jardar
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 20:15
    Ullern 4 (H) vs. (B) Gui 3
    Ullern 4
    Gui 3
    0
    0
  • 02 mai 2024 - 21:00
    Gui (H) vs. (B) Nordstrand
    Gui
    Nordstrand
    0
    0
  • 04 mai 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) Ready
    Gui
    Ready
    0
    0
  • 04 mai 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Gamle Oslo
    Gui/DIF/ASKK
    Gamle Oslo
    0
    0
  • 04 mai 2024 - 15:00
    Frisk Asker (H) vs. (B) Gui
    Frisk Asker
    Gui
    0
    0
  • 05 mai 2024 - 15:30
    Gui (H) vs. (B) Heming 2
    Gui
    Heming 2
    0
    0
  • 05 mai 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) KFUM
    Gui/Asker SKK
    KFUM
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    Gui 1
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 20:15
    Haslum 4 (H) vs. (B) Gui 3
    Haslum 4
    Gui 3
    0
    0
  • 06 mai 2024 - 20:15
    Ullern 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Ullern 3
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 19:00
    Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Holmen
    Gui/ASKK/DIF/AF
    Holmen
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 20:15
    Røa 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Røa 2
    Gui 2
    0
    0
  • 07 mai 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle
    Gui/Asker SKK 2
    Øvrevoll Hosle
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 18:30
    Klemetsrud (H) vs. (B) Gui
    Klemetsrud
    Gui
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 18:30
    BVH Bryn Blå (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    BVH Bryn Blå
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 19:00
    Nesøya Blå (H) vs. (B) Gui Blå
    Nesøya Blå
    Gui Blå
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Manglerud Star
    Gui
    Manglerud Star
    0
    0
  • 08 mai 2024 - 20:15
    Veitvet (H) vs. (B) Gui
    Veitvet
    Gui
    0
    0
  • 11 mai 2024 - 13:30
    Skeid (H) vs. (B) Gui
    Skeid
    Gui
    0
    0
  • 11 mai 2024 - 15:00
    Langhus (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Langhus
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 12 mai 2024 - 18:30
    Vestre Aker (H) vs. (B) Gui
    Vestre Aker
    Gui
    0
    0
  • 12 mai 2024 - 20:15
    Oppsal (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Oppsal
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 18:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Nesøya Lions
    Gui Blå 2
    Nesøya Lions
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 19:10
    Hvalstad LionsGrønn (H) vs. (B) Gui 1
    Hvalstad LionsGrønn
    Gui 1
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 20:15
    Heming 5 (H) vs. (B) Gui 3
    Heming 5
    Gui 3
    0
    0
  • 13 mai 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Holmen 3
    Gui/Asker SKK
    Holmen 3
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) BVH Levre 2
    Gui Blå 4
    BVH Levre 2
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Snarøya Hvit
    Gui Hvit 2
    Snarøya Hvit
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Jardar 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Jardar 2
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Frisk Asker 2
    Gui Blå
    Frisk Asker 2
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:00
    Stabæk 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Stabæk 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:10
    Haslum 3 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Haslum 3
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 18:30
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 1
    Gui Hvit Ulver
    Asker SKK Bondi 1
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:00
    Holmen Gul (H) vs. (B) Gui Grønn
    Holmen Gul
    Gui Grønn
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) Snarøya Hvit
    Gui Gul
    Snarøya Hvit
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:00
    Bærum 3 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    Bærum 3
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:05
    Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya Gul
    Gui 2
    Snarøya Gul
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:05
    Asker SKK Jansløkka (H) vs. (B) Gui 4
    Asker SKK Jansløkka
    Gui 4
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:10
    Snarøya Hvit (H) vs. (B) Gui 3
    Snarøya Hvit
    Gui 3
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:10
    Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui 1
    Frisk Asker 1
    Gui 1
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 19:10
    Asker SKK Utvikling2 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Asker SKK Utvikling2
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 20:15
    Gui 2 (H) vs. (B) Stabæk 2
    Gui 2
    Stabæk 2
    0
    0
  • 14 mai 2024 - 20:30
    Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 3
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:00
    Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Hvit 1
    Holmen Rød
    Gui Hvit 1
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Dikemark Fotball
    Gui Blå
    Dikemark Fotball
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Stabæk 1
    Gui Blå
    Stabæk 1
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 19:00
    Gui Rød (H) vs. (B) Asker SKK Jansløkka1
    Gui Rød
    Asker SKK Jansløkka1
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 19:00
    Gui 2 (H) vs. (B) Billingstad Bluebirds
    Gui 2
    Billingstad Bluebirds
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) BVH Brykk Rød
    Gui Hvit
    BVH Brykk Rød
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 19:10
    Dikemark Løvinner (H) vs. (B) Gui Blå
    Dikemark Løvinner
    Gui Blå
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Holmen Hvit
    Gui Hvit
    Holmen Hvit
    0
    0
  • 15 mai 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Brosundet
    Gui
    Brosundet
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) BVH HB 2
    Gui Blå 1
    BVH HB 2
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:00
    Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Snarøya Gul
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Bærum Blh
    Gui Hvit Løver
    Bærum Blh
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:10
    Lommedalen FC (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Lommedalen FC
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:30
    Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Nesøya Tigers
    Gui Hvit Lions
    Nesøya Tigers
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 18:30
    Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger
    Snarøya Gul
    Gui Hvit Tiger
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 19:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Høvik Storm
    Gui Blå
    Høvik Storm
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 19:00
    Snarøya Grønn (H) vs. (B) Gui 1
    Snarøya Grønn
    Gui 1
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Øvrevoll Hosle 2
    Gui 2
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 19:10
    Haslum 3 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Haslum 3
    Gui Hvit
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 20:15
    Gui 3 (H) vs. (B) Heming 4
    Gui 3
    Heming 4
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 20:15
    Holmen 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Holmen 2
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 20:15
    Stabæk (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Stabæk
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 16 mai 2024 - 20:50
    Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui
    Øvrevoll Hosle
    Gui
    0
    0
  • 20 mai 2024 - 20:15
    Gui 3 (H) vs. (B) Frigg 3
    Gui 3
    Frigg 3
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 17:00
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK United
    Gui Blå 2
    Asker SKK United
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 17:10
    Stabæk 7 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    Stabæk 7
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 17:55
    Høvik Gul (H) vs. (B) Gui Hvit
    Høvik Gul
    Gui Hvit
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Haslum 5 (H) vs. (B) Gui Blå
    Haslum 5
    Gui Blå
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    BVH Sharks (H) vs. (B) Gui Rød
    BVH Sharks
    Gui Rød
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Dikemark Hvit (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Dikemark Hvit
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit 1 (H) vs. (B) BVH Levre 3
    Gui Hvit 1
    BVH Levre 3
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Hosle 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Øvrevoll Hosle Hosle 1
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Asker SKK Stars
    Gui Blå 1
    Asker SKK Stars
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Gui 1 (H) vs. (B) Holmen Revene
    Gui 1
    Holmen Revene
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui Blå
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 18:00
    Asker SKK Bondi (H) vs. (B) Gui Hvit
    Asker SKK Bondi
    Gui Hvit
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:00
    Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 3
    Gui/ASKK/DIF/AF
    Øvrevoll Hosle 3
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:10
    Haslum 1 (H) vs. (B) Gui 2
    Haslum 1
    Gui 2
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:10
    Gui 3 (H) vs. (B) Frem-31 1
    Gui 3
    Frem-31 1
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:10
    Gui 4 (H) vs. (B) Haslum 3
    Gui 4
    Haslum 3
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle 6 (H) vs. (B) Gui Blå
    Øvrevoll Hosle 6
    Gui Blå
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Holmen Rød
    Gui Blå
    Holmen Rød
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 20:15
    Jardar 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Jardar 2
    Gui 2
    0
    0
  • 21 mai 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Snarøya
    Gui/Asker SKK 2
    Snarøya
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:00
    Holmen Rød (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Holmen Rød
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 18:30
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Haslum 7
    Gui Hvit Løver
    Haslum 7
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Snarøya Rød
    Gui 1
    Snarøya Rød
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 19:10
    Asker SKK Dragons (H) vs. (B) Gui 1
    Asker SKK Dragons
    Gui 1
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Nesøya Blå
    Gui Hvit
    Nesøya Blå
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Jutul Grønn
    Gui Hvit 2
    Jutul Grønn
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 19:10
    Snarøya Hvit (H) vs. (B) Gui Blå
    Snarøya Hvit
    Gui Blå
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 20:15
    HSIL (H) vs. (B) Gui
    HSIL
    Gui
    0
    0
  • 22 mai 2024 - 20:30
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Oppsal
    Gui/ASKK
    Oppsal
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 17:30
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) Asker SKK Blå
    Gui Blå 4
    Asker SKK Blå
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:00
    Asker SKK Hawks (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Asker SKK Hawks
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK Rød
    Gui Blå 2
    Asker SKK Rød
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:00
    Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Jardar 3
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:20
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Dikemark
    Gui/ASKK
    Dikemark
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 18:30
    Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Høvik Hvit
    Gui Hvit Tiger
    Høvik Hvit
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 19:00
    Asker SKK 6 (H) vs. (B) Gui Grønn
    Asker SKK 6
    Gui Grønn
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) BVH Levre 3
    Gui Gul
    BVH Levre 3
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 19:00
    Holmen Tigrene (H) vs. (B) Gui 2
    Holmen Tigrene
    Gui 2
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Dikemark Blå
    Gui Hvit
    Dikemark Blå
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 19:40
    Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya
    Gui 2
    Snarøya
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 20:15
    Snarøya 2 (H) vs. (B) Gui 3
    Snarøya 2
    Gui 3
    0
    0
  • 23 mai 2024 - 21:00
    Gui (H) vs. (B) Monolitten IL
    Gui
    Monolitten IL
    0
    0
  • 24 mai 2024 - 18:30
    Jardar 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Lions
    Jardar 2
    Gui Hvit Lions
    0
    0
  • 24 mai 2024 - 20:15
    Jardar 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Jardar 2
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 25 mai 2024 - 13:00
    Dikemark (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Dikemark
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 25 mai 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) BVH
    Gui
    BVH
    0
    0
  • 25 mai 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Røa
    Gui/DIF/ASKK
    Røa
    0
    0
  • 26 mai 2024 - 16:30
    Gui (H) vs. (B) Grüner
    Gui
    Grüner
    0
    0
  • 26 mai 2024 - 18:45
    Gui (H) vs. (B) Holmen
    Gui
    Holmen
    0
    0
  • 26 mai 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Nordstrand
    Gui/Asker SKK
    Nordstrand
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Stabæk 4 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Stabæk 4
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Holmen Lions (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Holmen Lions
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:30
    Asker SKK 7 (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger
    Asker SKK 7
    Gui Hvit Tiger
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 18:55
    Gui 3 (H) vs. (B) Fossum
    Gui 3
    Fossum
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 19:00
    Nesøya Rosa (H) vs. (B) Gui 1
    Nesøya Rosa
    Gui 1
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 19:10
    Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui 1
    Stabæk 3
    Gui 1
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 19:10
    Jardar 1 (H) vs. (B) Gui 3
    Jardar 1
    Gui 3
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 19:10
    Snarøya Grønn (H) vs. (B) Gui 4
    Snarøya Grønn
    Gui 4
    0
    0
  • 27 mai 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Lambertseter/RASK
    Gui/Asker SKK
    Lambertseter/RASK
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 17:30
    Dikemark Rød (H) vs. (B) Gui Blå 4
    Dikemark Rød
    Gui Blå 4
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) BVH Rykkinn 1
    Gui Hvit 2
    BVH Rykkinn 1
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Lommedalen H-Lions
    Gui Hvit Løver
    Lommedalen H-Lions
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Lommedalen Wolves
    Gui Hvit Ulver
    Lommedalen Wolves
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:10
    Stabæk 6 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Stabæk 6
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 18:30
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Nesøya Sharks
    Gui Blå 3
    Nesøya Sharks
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 19:00
    Gui Grønn (H) vs. (B) Dikemark Hvit
    Gui Grønn
    Dikemark Hvit
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 19:00
    Haslum (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    Haslum
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 19:10
    Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya 3
    Gui 2
    Snarøya 3
    0
    0
  • 28 mai 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Dikemark
    Gui/Asker SKK 2
    Dikemark
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Lommedalen Blue
    Gui Blå
    Lommedalen Blue
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Asker SKK United
    Gui Blå
    Asker SKK United
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:00
    Asker SKK Jansløkka2 (H) vs. (B) Gui Gul
    Asker SKK Jansløkka2
    Gui Gul
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:00
    Gui Rød (H) vs. (B) Lommedalen Hvit
    Gui Rød
    Lommedalen Hvit
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:00
    Gui 2 (H) vs. (B) Dikemark Delfiner
    Gui 2
    Dikemark Delfiner
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 3
    Gui 1
    Øvrevoll Hosle 3
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:10
    Haslum 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Haslum 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:10
    Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Stabæk 2
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:10
    Hvalstad Winners (H) vs. (B) Gui Blå
    Hvalstad Winners
    Gui Blå
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Jardar 2
    Gui Hvit
    Jardar 2
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 19:10
    BVH 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    BVH 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 20:15
    Jardar/Høvik (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Jardar/Høvik
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Bækkelaget
    Gui
    Bækkelaget
    0
    0
  • 29 mai 2024 - 20:30
    Lommedalen (H) vs. (B) Gui 2
    Lommedalen
    Gui 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Snarøya Grønn
    Gui Blå 1
    Snarøya Grønn
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Snarøya Rød (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Snarøya Rød
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 3
    Gui Blå 3
    Øvrevoll Hosle Eikeli 3
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Grav 2 (H) vs. (B) Gui Hvit 1
    Øvrevoll Hosle Grav 2
    Gui Hvit 1
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Asker SKK Lynet Blå (H) vs. (B) Gui Blå
    Asker SKK Lynet Blå
    Gui Blå
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:00
    Gui Hvit (H) vs. (B) Billingstad Bobcats
    Gui Hvit
    Billingstad Bobcats
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 18:30
    Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Asker SKK 2
    Gui Hvit Lions
    Asker SKK 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 19:00
    Snarøya (H) vs. (B) Gui
    Snarøya
    Gui
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 19:05
    Gui 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 4
    Gui 2
    Øvrevoll Hosle Grav 4
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 20:15
    Gui 3 (H) vs. (B) Lommedalen 2
    Gui 3
    Lommedalen 2
    0
    0
  • 30 mai 2024 - 20:15
    BVH/LIL (H) vs. (B) Gui/ASKK
    BVH/LIL
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 01 juni 2024 - 15:00
    Manglerud Star (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Manglerud Star
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 01 juni 2024 - 15:00
    Snarøya (H) vs. (B) Gui
    Snarøya
    Gui
    0
    0
  • 01 juni 2024 - 15:00
    Frigg (H) vs. (B) Gui
    Frigg
    Gui
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 17:00
    Sagene (H) vs. (B) Gui
    Sagene
    Gui
    0
    0
  • 02 juni 2024 - 20:15
    Lommedalen/BSK/BVH/ILJ (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Lommedalen/BSK/BVH/ILJ
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 19:10
    Gui 3 (H) vs. (B) Haslum 5
    Gui 3
    Haslum 5
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 19:10
    Gui 4 (H) vs. (B) BVH Levre X
    Gui 4
    BVH Levre X
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Frisk Asker 2
    Gui Blå
    Frisk Asker 2
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 19:15
    Nesøya (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Nesøya
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 03 juni 2024 - 20:15
    Øvrevoll Hosle 4 (H) vs. (B) Gui 3
    Øvrevoll Hosle 4
    Gui 3
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:00
    Haslum 2 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Haslum 2
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:00
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) Holmen Orange
    Gui Blå 4
    Holmen Orange
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:00
    Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Asker SKK Jansl gul
    Gui Hvit 1
    Asker SKK Jansl gul
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:00
    Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    Jardar 3
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Nesøya Lilla
    Gui Blå
    Nesøya Lilla
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 18:10
    Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Stabæk 3
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Frisk Asker 2
    Gui Blå
    Frisk Asker 2
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:00
    Nesøya Rød (H) vs. (B) Gui Grønn
    Nesøya Rød
    Gui Grønn
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:00
    Haslum 1 (H) vs. (B) Gui Rød
    Haslum 1
    Gui Rød
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:10
    Stabæk 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Stabæk 2
    Gui 2
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 19:10
    BVH Rød (H) vs. (B) Gui Hvit
    BVH Rød
    Gui Hvit
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 20:15
    Haslum 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Haslum 2
    Gui 2
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 20:30
    BVH 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    BVH 2
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 04 juni 2024 - 20:30
    Røa 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Røa 2
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 18:30
    Haslum 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Haslum 1
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 18:30
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Frisk Asker 3
    Gui Hvit Løver
    Frisk Asker 3
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) Hvalstad Atletico
    Gui Gul
    Hvalstad Atletico
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:10
    Bærum Blh (H) vs. (B) Gui 1
    Bærum Blh
    Gui 1
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:10
    Jardar 3 (H) vs. (B) Gui Blå
    Jardar 3
    Gui Blå
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Asker SKK Utvikling
    Gui Hvit
    Asker SKK Utvikling
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:10
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 2
    Gui Hvit 2
    Øvrevoll Hosle 2
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 19:20
    Gui Blå (H) vs. (B) Ullern Glitter X
    Gui Blå
    Ullern Glitter X
    0
    0
  • 05 juni 2024 - 20:15
    Furuset (H) vs. (B) Gui
    Furuset
    Gui
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 17:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Haslum 3
    Gui Blå 2
    Haslum 3
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:00
    Holmen Gul (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Holmen Gul
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Grav 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Øvrevoll Hosle Grav 3
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:10
    Billingstad Mermaids (H) vs. (B) Gui Hvit Lions
    Billingstad Mermaids
    Gui Hvit Lions
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:30
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Jardar
    Gui/DIF/ASKK
    Jardar
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:30
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Billingstad Bluebears
    Gui Blå 1
    Billingstad Bluebears
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Høvik Lynet
    Gui Blå 2
    Høvik Lynet
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:30
    Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Asker SKK Wildcats
    Gui Hvit Tiger
    Asker SKK Wildcats
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:55
    Grüner 2 (H) vs. (B) Gui 3
    Grüner 2
    Gui 3
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 18:55
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 2
    Gui/ASKK
    Øvrevoll Hosle 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 19:00
    Gui 1 (H) vs. (B) Bærum Blh
    Gui 1
    Bærum Blh
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 19:00
    BVH SuperGirls (H) vs. (B) Gui 2
    BVH SuperGirls
    Gui 2
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 19:10
    Høvik Blå (H) vs. (B) Gui Hvit
    Høvik Blå
    Gui Hvit
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 20:15
    Gui 2 (H) vs. (B) Haslum
    Gui 2
    Haslum
    0
    0
  • 06 juni 2024 - 21:00
    Lille Tøyen (H) vs. (B) Gui
    Lille Tøyen
    Gui
    0
    0
  • 08 juni 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) Heming
    Gui
    Heming
    0
    0
  • 08 juni 2024 - 15:00
    Sagene (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Sagene
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 08 juni 2024 - 15:00
    Gui (H) vs. (B) Bærum
    Gui
    Bærum
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 18:30
    Gui (H) vs. (B) Grei
    Gui
    Grei
    0
    0
  • 09 juni 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 2
    Gui/Asker SKK
    Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 2
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:30
    Holmen Blå (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Holmen Blå
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 18:55
    Gui 3 (H) vs. (B) Ullern 5
    Gui 3
    Ullern 5
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 19:05
    Gui 2 (H) vs. (B) Lommedalen Grønn
    Gui 2
    Lommedalen Grønn
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Dikemark Blues
    Gui 1
    Dikemark Blues
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 19:10
    Frisk Asker 4 (H) vs. (B) Gui 3
    Frisk Asker 4
    Gui 3
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 19:10
    Stabæk 4 (H) vs. (B) Gui 4
    Stabæk 4
    Gui 4
    0
    0
  • 10 juni 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Ready 3
    Gui/Asker SKK
    Ready 3
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 17:10
    Haslum 9 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Haslum 9
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:00
    Hvalstad City (H) vs. (B) Gui Blå 4
    Hvalstad City
    Gui Blå 4
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:00
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Stabæk 5
    Gui Hvit Løver
    Stabæk 5
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:00
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Høvik Turbo
    Gui Hvit Ulver
    Høvik Turbo
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:30
    Fornebu Airline (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Fornebu Airline
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 18:30
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Haslum 2
    Gui Blå 3
    Haslum 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 19:00
    Dikemark Blå (H) vs. (B) Gui Blå
    Dikemark Blå
    Gui Blå
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 19:00
    Gui Grønn (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 1
    Gui Grønn
    Øvrevoll Hosle Grav 1
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Snarøya Rød
    Gui Blå
    Snarøya Rød
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 19:10
    Gui 2 (H) vs. (B) Lyn 4
    Gui 2
    Lyn 4
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 20:30
    Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Dikemark 2
    Gui/ASKK/DIF/AF
    Dikemark 2
    0
    0
  • 11 juni 2024 - 20:30
    Fossum (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Fossum
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Grav 2 (H) vs. (B) Gui Gul
    Øvrevoll Hosle Grav 2
    Gui Gul
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:00
    Gui Rød (H) vs. (B) Fossum Firefoxes
    Gui Rød
    Fossum Firefoxes
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Holmen Rød
    Gui 1
    Holmen Rød
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:10
    Holmen Sort (H) vs. (B) Gui Hvit
    Holmen Sort
    Gui Hvit
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle Eikeli (H) vs. (B) Gui Blå
    Øvrevoll Hosle Eikeli
    Gui Blå
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle
    Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle Hosle
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:10
    Heming 1 (H) vs. (B) Gui Blå
    Heming 1
    Gui Blå
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Snarøya Blå
    Gui Hvit
    Snarøya Blå
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Korsvoll
    Gui
    Korsvoll
    0
    0
  • 12 juni 2024 - 20:30
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle
    Gui/ASKK
    Øvrevoll Hosle
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 17:30
    Gui Hvit (H) vs. (B) Lommedalen Helset
    Gui Hvit
    Lommedalen Helset
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:00
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Dikemark Grønn
    Gui Blå 1
    Dikemark Grønn
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:00
    Dikemark Blå (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Dikemark Blå
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:00
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Hvalstad Gunners
    Gui Blå 3
    Hvalstad Gunners
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:00
    Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Haslum 7
    Gui Hvit 1
    Haslum 7
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:00
    Lommedalen Pocket (H) vs. (B) Gui Blå
    Lommedalen Pocket
    Gui Blå
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:30
    Høvik 1 (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Høvik 1
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 18:30
    Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Jardar 3
    Gui Hvit Tiger
    Jardar 3
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 19:00
    Asker SKK 4 (H) vs. (B) Gui 1
    Asker SKK 4
    Gui 1
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 19:00
    Gui 2 (H) vs. (B) Asker SKK 2
    Gui 2
    Asker SKK 2
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 19:40
    Gui 3 (H) vs. (B) Frigg 4
    Gui 3
    Frigg 4
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 20:15
    Holmen 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Holmen 2
    Gui 2
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 20:15
    Fossum (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Fossum
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 13 juni 2024 - 21:00
    Gui (H) vs. (B) KFUM
    Gui
    KFUM
    0
    0
  • 14 juni 2024 - 19:10
    Høvik Svart (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Høvik Svart
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 15 juni 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Stabæk
    Gui/DIF/ASKK
    Stabæk
    0
    0
  • 15 juni 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Bøler
    Gui/DIF/ASKK
    Bøler
    0
    0
  • 15 juni 2024 - 15:00
    Jardar (H) vs. (B) Gui
    Jardar
    Gui
    0
    0
  • 15 juni 2024 - 15:00
    Nordstrand (H) vs. (B) Gui
    Nordstrand
    Gui
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 18:30
    Frigg 2 (H) vs. (B) Gui
    Frigg 2
    Gui
    0
    0
  • 16 juni 2024 - 20:15
    Holmen (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Holmen
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 18:30
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Nesøya Gorillas
    Gui Blå 1
    Nesøya Gorillas
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 19:00
    Haslum 4 (H) vs. (B) Gui Grønn
    Haslum 4
    Gui Grønn
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 19:10
    Bærum Blh 2 (H) vs. (B) Gui 1
    Bærum Blh 2
    Gui 1
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 19:10
    Gui 3 (H) vs. (B) Lommedalen Gul
    Gui 3
    Lommedalen Gul
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 19:10
    Gui 4 (H) vs. (B) Asker SKK Drengsrud1
    Gui 4
    Asker SKK Drengsrud1
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 19:40
    BVH 3 (H) vs. (B) Gui 3
    BVH 3
    Gui 3
    0
    0
  • 17 juni 2024 - 20:15
    Øvrevoll Hosle 2 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Øvrevoll Hosle 2
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 17:00
    Asker SKK Jansl Rød (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Asker SKK Jansl Rød
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 17:30
    Billingstad Blue Eagle (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Billingstad Blue Eagle
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:00
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) Frisk Asker 2
    Gui Blå 4
    Frisk Asker 2
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:00
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Lommedalen Rød
    Gui Hvit 2
    Lommedalen Rød
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Holmen United
    Gui Blå
    Holmen United
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:00
    Holmen Geopardene (H) vs. (B) Gui Hvit
    Holmen Geopardene
    Gui Hvit
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:30
    Høvik Sonic (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Høvik Sonic
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger
    Øvrevoll Hosle Hosle 2
    Gui Hvit Tiger
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 18:55
    Haslum 2 (H) vs. (B) Gui 1
    Haslum 2
    Gui 1
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 19:00
    Gui Blå (H) vs. (B) BVH Levre 2
    Gui Blå
    BVH Levre 2
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 19:10
    Bærum Evje (H) vs. (B) Gui 2
    Bærum Evje
    Gui 2
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle H/G 3
    Gui 1
    Øvrevoll Hosle H/G 3
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 20:30
    Frisk Asker 2 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    Frisk Asker 2
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 18 juni 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Haslum
    Gui/Asker SKK 2
    Haslum
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 18:00
    Holmen Tigers (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    Holmen Tigers
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 18:30
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Asker SKK Bondi 2
    Gui Hvit Løver
    Asker SKK Bondi 2
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) Haslum 2
    Gui Gul
    Haslum 2
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:00
    Øvrevoll Hosle H / G 2 (H) vs. (B) Gui 2
    Øvrevoll Hosle H / G 2
    Gui 2
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Snarøya Grønn
    Gui Hvit
    Snarøya Grønn
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:10
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Asker SKK Lions
    Gui Hvit 2
    Asker SKK Lions
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 1
    Gui Blå
    Øvrevoll Hosle 1
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 19:10
    Nesøya Jentutten (H) vs. (B) Gui Hvit
    Nesøya Jentutten
    Gui Hvit
    0
    0
  • 19 juni 2024 - 20:15
    Kolbotn (H) vs. (B) Gui
    Kolbotn
    Gui
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 17:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Billingstad Blue Hawks
    Gui Blå 2
    Billingstad Blue Hawks
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 17:35
    Høvik Barca (H) vs. (B) Gui Blå
    Høvik Barca
    Gui Blå
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:00
    Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Frisk Asker 1
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:00
    Lommedalen H-Tigers (H) vs. (B) Gui Hvit 1
    Lommedalen H-Tigers
    Gui Hvit 1
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui Blå 2
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 18:30
    Gui Hvit Lions (H) vs. (B) Frisk Asker 1
    Gui Hvit Lions
    Frisk Asker 1
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 19:00
    Snarøya Gul (H) vs. (B) Gui Rød
    Snarøya Gul
    Gui Rød
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 19:10
    Frisk Asker 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Frisk Asker 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 20 juni 2024 - 21:00
    Haslum (H) vs. (B) Gui
    Haslum
    Gui
    0
    0
  • 22 juni 2024 - 12:15
    Frigg (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Frigg
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 22 juni 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) Ski
    Gui
    Ski
    0
    0
  • 23 juni 2024 - 12:00
    Gui (H) vs. (B) Årvoll
    Gui
    Årvoll
    0
    0
  • 10 august 2024 - 13:30
    Gui (H) vs. (B) Lyn
    Gui
    Lyn
    0
    0
  • 10 august 2024 - 15:00
    Heming (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Heming
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 12 august 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 3
    Gui/Asker SKK
    Øvrevoll Hosle 3
    0
    0
  • 14 august 2024 - 20:15
    Kjelsås 3 (H) vs. (B) Gui
    Kjelsås 3
    Gui
    0
    0
  • 15 august 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Vålerenga
    Gui/Asker SKK
    Vålerenga
    0
    0
  • 17 august 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle
    Gui/DIF/ASKK
    Øvrevoll Hosle
    0
    0
  • 17 august 2024 - 15:00
    Hasle-Løren (H) vs. (B) Gui
    Hasle-Løren
    Gui
    0
    0
  • 18 august 2024 - 18:30
    Gui (H) vs. (B) Haugerud
    Gui
    Haugerud
    0
    0
  • 19 august 2024 - 18:30
    Kolbotn 3 (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Kolbotn 3
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 19 august 2024 - 18:30
    Gui Blå 1 (H) vs. (B) Høvik 2
    Gui Blå 1
    Høvik 2
    0
    0
  • 19 august 2024 - 19:10
    BVH Gul (H) vs. (B) Gui 1
    BVH Gul
    Gui 1
    0
    0
  • 19 august 2024 - 19:10
    Gui 3 (H) vs. (B) Hvalstad LionsHvit
    Gui 3
    Hvalstad LionsHvit
    0
    0
  • 19 august 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2 (H) vs. (B) Gui 4
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui 4
    0
    0
  • 19 august 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle Mix (H) vs. (B) Gui 1
    Øvrevoll Hosle Mix
    Gui 1
    0
    0
  • 19 august 2024 - 19:10
    Ready 3 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Ready 3
    Gui Hvit
    0
    0
  • 19 august 2024 - 20:15
    Gui 3 (H) vs. (B) Haslum 4
    Gui 3
    Haslum 4
    0
    0
  • 20 august 2024 - 17:30
    Asker SKK Bondi 2 (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Asker SKK Bondi 2
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 20 august 2024 - 18:00
    Asker SKK 3 (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Asker SKK 3
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 20 august 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Hosle 1
    Gui Blå
    Øvrevoll Hosle Hosle 1
    0
    0
  • 20 august 2024 - 18:00
    Dikemark Haukene (H) vs. (B) Gui Hvit
    Dikemark Haukene
    Gui Hvit
    0
    0
  • 20 august 2024 - 19:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Billingstad Blå
    Gui Blå
    Billingstad Blå
    0
    0
  • 20 august 2024 - 19:00
    Øvrevoll Hosle Jar 2 (H) vs. (B) Gui Rød
    Øvrevoll Hosle Jar 2
    Gui Rød
    0
    0
  • 20 august 2024 - 19:00
    Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    Stabæk 3
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 20 august 2024 - 19:05
    Gui 2 (H) vs. (B) Asker SKK Drengsrud2
    Gui 2
    Asker SKK Drengsrud2
    0
    0
  • 20 august 2024 - 19:10
    Nesøya Rød (H) vs. (B) Gui Blå
    Nesøya Rød
    Gui Blå
    0
    0
  • 20 august 2024 - 20:15
    Gui 2 (H) vs. (B) Holmen 3
    Gui 2
    Holmen 3
    0
    0
  • 20 august 2024 - 20:25
    Øvrevoll Hosle (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Øvrevoll Hosle
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:00
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Korsvoll Lilla
    Gui Hvit 2
    Korsvoll Lilla
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:30
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 3
    Gui Hvit Løver
    Øvrevoll Hosle Grav 3
    0
    0
  • 21 august 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Ready 1
    Gui Blå
    Ready 1
    0
    0
  • 21 august 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) Frisk Asker 1
    Gui Gul
    Frisk Asker 1
    0
    0
  • 21 august 2024 - 19:00
    Hvalstad Gaupene (H) vs. (B) Gui 1
    Hvalstad Gaupene
    Gui 1
    0
    0
  • 21 august 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Jardar 1
    Gui Hvit
    Jardar 1
    0
    0
  • 21 august 2024 - 19:10
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Lommedalen Gul
    Gui Hvit 2
    Lommedalen Gul
    0
    0
  • 21 august 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Jusstudentenes
    Gui
    Jusstudentenes
    0
    0
  • 22 august 2024 - 17:30
    Holmen Grønn (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Holmen Grønn
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:00
    Frisk Asker 3 (H) vs. (B) Gui Grønn
    Frisk Asker 3
    Gui Grønn
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Hosle 4 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Øvrevoll Hosle Hosle 4
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:00
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 1
    Gui Blå 4
    Øvrevoll Hosle Grav 1
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:00
    Snarøya Blå (H) vs. (B) Gui Hvit 1
    Snarøya Blå
    Gui Hvit 1
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:00
    Nesøya Blå (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Nesøya Blå
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Asker SKK 2
    Gui Blå 2
    Asker SKK 2
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle Grav 2 (H) vs. (B) Gui Hvit Ulver
    Øvrevoll Hosle Grav 2
    Gui Hvit Ulver
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:30
    Holmen Svart (H) vs. (B) Gui Hvit Lions
    Holmen Svart
    Gui Hvit Lions
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:30
    Hvalstad Løvene (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger
    Hvalstad Løvene
    Gui Hvit Tiger
    0
    0
  • 22 august 2024 - 18:55
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Snarøya
    Gui/ASKK
    Snarøya
    0
    0
  • 22 august 2024 - 19:10
    Haslum 4 (H) vs. (B) Gui Blå
    Haslum 4
    Gui Blå
    0
    0
  • 22 august 2024 - 20:15
    Gui 2 (H) vs. (B) Bærum
    Gui 2
    Bærum
    0
    0
  • 22 august 2024 - 20:15
    BVH 3 (H) vs. (B) Gui 3
    BVH 3
    Gui 3
    0
    0
  • 22 august 2024 - 20:15
    Høvik (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Høvik
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 22 august 2024 - 21:00
    Nordstrand (H) vs. (B) Gui
    Nordstrand
    Gui
    0
    0
  • 24 august 2024 - 12:15
    Oppsal (H) vs. (B) Gui
    Oppsal
    Gui
    0
    0
  • 24 august 2024 - 15:00
    Vålerenga 2 (H) vs. (B) Gui/DIF/ASKK
    Vålerenga 2
    Gui/DIF/ASKK
    0
    0
  • 25 august 2024 - 18:30
    Frigg (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Frigg
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 26 august 2024 - 18:55
    Gui 3 (H) vs. (B) Heming 5
    Gui 3
    Heming 5
    0
    0
  • 26 august 2024 - 19:00
    Fossum Wildcats (H) vs. (B) Gui 2
    Fossum Wildcats
    Gui 2
    0
    0
  • 26 august 2024 - 19:10
    Øvrevoll Hosle Hosle 3 (H) vs. (B) Gui 3
    Øvrevoll Hosle Hosle 3
    Gui 3
    0
    0
  • 26 august 2024 - 19:10
    Gui 4 (H) vs. (B) Frisk Asker 5
    Gui 4
    Frisk Asker 5
    0
    0
  • 26 august 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Asker SKK Rød
    Gui Blå
    Asker SKK Rød
    0
    0
  • 26 august 2024 - 20:20
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Sagene 3
    Gui/Asker SKK
    Sagene 3
    0
    0
  • 27 august 2024 - 17:30
    Asker SKK Bondi 1 (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Asker SKK Bondi 1
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 27 august 2024 - 17:30
    Gui Hvit (H) vs. (B) Frisk Asker 1
    Gui Hvit
    Frisk Asker 1
    0
    0
  • 27 august 2024 - 18:00
    Holmen Blå (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Holmen Blå
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 27 august 2024 - 18:00
    Stabæk 5 (H) vs. (B) Gui Blå 2
    Stabæk 5
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 27 august 2024 - 18:00
    Hvalstad Havfruene (H) vs. (B) Gui Blå
    Hvalstad Havfruene
    Gui Blå
    0
    0
  • 27 august 2024 - 18:30
    Asker SKK 1 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Asker SKK 1
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 27 august 2024 - 18:30
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Haslum 9
    Gui Hvit Ulver
    Haslum 9
    0
    0
  • 27 august 2024 - 19:00
    Bærum Blh (H) vs. (B) Gui Blå
    Bærum Blh
    Gui Blå
    0
    0
  • 27 august 2024 - 19:00
    Gui/ASKK/DIF/AF (H) vs. (B) Nesøya
    Gui/ASKK/DIF/AF
    Nesøya
    0
    0
  • 27 august 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Billingstad Blueboys
    Gui 1
    Billingstad Blueboys
    0
    0
  • 27 august 2024 - 19:10
    Ready 3 (H) vs. (B) Gui 2
    Ready 3
    Gui 2
    0
    0
  • 27 august 2024 - 20:30
    Gui/Asker SKK 2 (H) vs. (B) Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 3
    Gui/Asker SKK 2
    Lommedalen/BSK/BVH/ILJ 3
    0
    0
  • 28 august 2024 - 18:00
    Stabæk 6 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Stabæk 6
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:00
    Gui Grønn (H) vs. (B) Snarøya Rød
    Gui Grønn
    Snarøya Rød
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:00
    Gui Rød (H) vs. (B) Høvik Lyn
    Gui Rød
    Høvik Lyn
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:10
    Gui 1 (H) vs. (B) Asker SKK Eagles
    Gui 1
    Asker SKK Eagles
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:10
    Gui Blå (H) vs. (B) Billingstad Tigers
    Gui Blå
    Billingstad Tigers
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:10
    Stabæk 1 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Stabæk 1
    Gui Hvit
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:10
    Stabæk 3 (H) vs. (B) Gui Hvit 2
    Stabæk 3
    Gui Hvit 2
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:10
    Lyn Akademi X (H) vs. (B) Gui Blå
    Lyn Akademi X
    Gui Blå
    0
    0
  • 28 august 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 2
    Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle 2
    0
    0
  • 28 august 2024 - 20:15
    Frigg 2 (H) vs. (B) Gui
    Frigg 2
    Gui
    0
    0
  • 29 august 2024 - 17:30
    Gui Hvit 1 (H) vs. (B) Høvik Rød
    Gui Hvit 1
    Høvik Rød
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:00
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) BVH Levre 1
    Gui Blå 3
    BVH Levre 1
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:00
    Haslum 4 (H) vs. (B) Gui Blå 4
    Haslum 4
    Gui Blå 4
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:00
    Gui Hvit Løver (H) vs. (B) Snarøya Svart
    Gui Hvit Løver
    Snarøya Svart
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:00
    Asker SKK 3 (H) vs. (B) Gui Hvit Lions
    Asker SKK 3
    Gui Hvit Lions
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:20
    Gui/ASKK (H) vs. (B) Frisk Asker 2
    Gui/ASKK
    Frisk Asker 2
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    BVH Levre blå (H) vs. (B) Gui 2
    BVH Levre blå
    Gui 2
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    Gui Blå 3 (H) vs. (B) Billingstad Bobcats
    Gui Blå 3
    Billingstad Bobcats
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    Lommedalen Jaguars (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Lommedalen Jaguars
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:30
    Gui Hvit Tiger (H) vs. (B) Dikemark Happy Feet
    Gui Hvit Tiger
    Dikemark Happy Feet
    0
    0
  • 29 august 2024 - 18:55
    BVH 2 (H) vs. (B) Gui 2
    BVH 2
    Gui 2
    0
    0
  • 29 august 2024 - 19:00
    Gui 1 (H) vs. (B) Frisk Asker 1
    Gui 1
    Frisk Asker 1
    0
    0
  • 29 august 2024 - 19:10
    Dikemark Stjerner (H) vs. (B) Gui Hvit
    Dikemark Stjerner
    Gui Hvit
    0
    0
  • 29 august 2024 - 19:40
    Gui 3 (H) vs. (B) Røa 2
    Gui 3
    Røa 2
    0
    0
  • 29 august 2024 - 20:15
    Lommedalen/BVH (H) vs. (B) Gui/ASKK
    Lommedalen/BVH
    Gui/ASKK
    0
    0
  • 29 august 2024 - 21:00
    Gui (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle
    Gui
    Øvrevoll Hosle
    0
    0
  • 31 august 2024 - 14:10
    Høvik Piraja (H) vs. (B) Gui Gul
    Høvik Piraja
    Gui Gul
    0
    0
  • 31 august 2024 - 15:00
    Gui/DIF/ASKK (H) vs. (B) Holmen
    Gui/DIF/ASKK
    Holmen
    0
    0
  • 31 august 2024 - 15:45
    KFUM (H) vs. (B) Gui
    KFUM
    Gui
    0
    0
  • 01 september 2024 - 18:30
    Gui (H) vs. (B) Grorud
    Gui
    Grorud
    0
    0
  • 01 september 2024 - 20:15
    Gui/Asker SKK (H) vs. (B) Kolbotn
    Gui/Asker SKK
    Kolbotn
    0
    0
  • 02 september 2024 - 18:30
    Gui Blå 2 (H) vs. (B) Billingstad Bluetooth
    Gui Blå 2
    Billingstad Bluetooth
    0
    0
  • 02 september 2024 - 18:30
    Jutul Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit Løver
    Jutul Hvit
    Gui Hvit Løver
    0
    0
  • 02 september 2024 - 19:10
    Asker SKK 4 (H) vs. (B) Gui 1
    Asker SKK 4
    Gui 1
    0
    0
  • 02 september 2024 - 19:10
    Asker SKK AIS (H) vs. (B) Gui 3
    Asker SKK AIS
    Gui 3
    0
    0
  • 02 september 2024 - 19:10
    Lommedalen Rød (H) vs. (B) Gui 4
    Lommedalen Rød
    Gui 4
    0
    0
  • 02 september 2024 - 19:10
    Frigg 3 (H) vs. (B) Gui 3
    Frigg 3
    Gui 3
    0
    0
  • 02 september 2024 - 20:15
    Stabæk (H) vs. (B) Gui/Asker SKK
    Stabæk
    Gui/Asker SKK
    0
    0
  • 03 september 2024 - 17:30
    BVH HB 1 (H) vs. (B) Gui Blå 2
    BVH HB 1
    Gui Blå 2
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:00
    Gui Blå 4 (H) vs. (B) Snarøya Oransje
    Gui Blå 4
    Snarøya Oransje
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:00
    Gui Hvit 2 (H) vs. (B) Asker SKK Dragons
    Gui Hvit 2
    Asker SKK Dragons
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:00
    Gui Blå (H) vs. (B) Stabæk 2
    Gui Blå
    Stabæk 2
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:00
    Øvrevoll Hosle Hosle 2 (H) vs. (B) Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle Hosle 2
    Gui Hvit
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:10
    Jutul Grønn (H) vs. (B) Gui Hvit Tiger
    Jutul Grønn
    Gui Hvit Tiger
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle Grav 1 (H) vs. (B) Gui Blå 3
    Øvrevoll Hosle Grav 1
    Gui Blå 3
    0
    0
  • 03 september 2024 - 18:30
    Gui Hvit Ulver (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Grav 5
    Gui Hvit Ulver
    Øvrevoll Hosle Grav 5
    0
    0
  • 03 september 2024 - 19:00
    Gui Gul (H) vs. (B) Holmen Rød
    Gui Gul
    Holmen Rød
    0
    0
  • 03 september 2024 - 19:05
    Gui 2 (H) vs. (B) Høvik Blå
    Gui 2
    Høvik Blå
    0
    0
  • 03 september 2024 - 19:10
    Billingstad Ballerinas (H) vs. (B) Gui Blå
    Billingstad Ballerinas
    Gui Blå
    0
    0
  • 03 september 2024 - 19:10
    Høvik Hvit (H) vs. (B) Gui Hvit
    Høvik Hvit
    Gui Hvit
    0
    0
  • 03 september 2024 - 20:15
    Gui 2 (H) vs. (B) Røa 2
    Gui 2
    Røa 2
    0
    0
  • 03 september 2024 - 20:30
    Holmen (H) vs. (B) Gui/ASKK/DIF/AF
    Holmen
    Gui/ASKK/DIF/AF
    0
    0
  • 03 september 2024 - 20:30
    Snarøya (H) vs. (B) Gui/Asker SKK 2
    Snarøya
    Gui/Asker SKK 2
    0
    0
  • 04 september 2024 - 18:30
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1 (H) vs. (B) Gui Blå 1
    Øvrevoll Hosle Eikeli 1
    Gui Blå 1
    0
    0
  • 04 september 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) BVH BRykk Grøn
    Gui Blå
    BVH BRykk Grøn
    0
    0
  • 04 september 2024 - 18:55
    Gui Blå (H) vs. (B) Monolitten/Huk
    Gui Blå
    Monolitten/Huk
    0
    0
  • 04 september 2024 - 19:00
    Gui Rød (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    Gui Rød
    Øvrevoll Hosle Eikeli 2
    0
    0
  • 04 september 2024 - 19:00
    Gui 2 (H) vs. (B) Snarøya Gul
    Gui 2
    Snarøya Gul
    0
    0
  • 04 september 2024 - 19:10
    Lommedalen Blå (H) vs. (B) Gui 1
    Lommedalen Blå
    Gui 1
    0
    0
  • 04 september 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Øvrevoll Hosle 1
    Gui Hvit
    Øvrevoll Hosle 1
    0
    0
  • 04 september 2024 - 19:10
    Gui Hvit (H) vs. (B) Asker SKK Blå
    Gui Hvit
    Asker SKK Blå
    0
    0
  • 04 september 2024 - 20:15
    Gui (H) vs. (B) Holmen